Znáte z našeho katalogu

Banner

Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?

Kerlite
(1 shlédnutí) (1) host
DolůStránka: 1234
Téma: Kerlite
Kerlite Před 7 rok, 4 měsíce  
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jetli lze Kerlit použít i na obklad stěn v kuchyni.Jakými prostředky lze Kerlit čistit, např. při postříkaní tuky kolem sporáku? Je nějaký problém při jeho pokládce, zvládne ji i bězný obkladač, nebo musí předem projít školením? Dále bych se chtěla zeptat na cenu za 1m2 a délku doby dodání objednaného Kerlitu. Lze získat katalog nebo nabídkový list?
Děkuji a přeji příjemný den.
J.N.
J.N.

Administrátor zakázal veřejnosti možnost psaní příspěvků.

Re:Kerlite Před 7 rok, 4 měsíce Karma: 0
Dobrý den,

keramický obklad nebo dlažba Kerlite se udržuje stejným způsobem jako každá jiná normální kachle. Na běžnou kuchyňskou mastnotu stačí standardní čistící prostředky a běžná údržba. Jediný rozdíl mezi Kerlitem a klasickou kachlí je tloušťka. Pokládku zvládne běžný šikovný řemeslník. Pokud si však Váš mistr nevěří, můžeme doporučit realizační firmu, která má s pokládkou tohoto druhu keramické dlažby zkušenosti.

Cena se pohybuje kolem cca 2000,-Kč bez DPH za m2. Ceny jsou rozlišné dle rozměru, barvy a množství. Termín dodání vždy záleží na momentalní dispozici skladu u výrobce. Obvykle cca 14dní.

Produkt Kerlite je popsán na stránkách www.kerlite.cz. Pokud Vám nevyhovuje tato prezentace, doporučujeme navštívit některého z odborných prodejců nebo vzorkovnu společnosti Maag CZ v Praze Holešovicích, kde produkty Kerlite mají vystavené.
Poslední úprava: 01/02/2011 14:17 Provedl: ModerátorAlan.

Re:Kerlite Před 7 rok  
Dobry den,

chtel bych se zeptat, jestli existuji jine alternativy velkoformatove dlazby - cca 1x1 m a vice - napodobujici pohledovy beton ale ve standartnich tloustkach. Predpokladam, ze cena Kerlite vyrobku se castecne odviji od jeji tloustky, kterou v novostavbe neocenim.

Dekuji predem za odpoved, J. Paleny
josef paleny

Re:Kerlite Před 7 rok Karma: 0
Dobrý den,

řada výrobců má ve své nabídce velkoformátové dlažby. Doporučil bych Vám nahlédnout do galerie stylů na stránkách studiokoupelen.cz.
Za shlédnutí jistě stojí Apavisa série Beton, Powergres Lavastone nebo Atlas Concorde Format či Casalgrande padana Marte nabízející rozlišné velkoformátové dlažby v různých odstínech.

Pro konkrétní ceny bych Vás nasměroval k obchodním partnerům provozující e-shop www.levnadlazba.cz nebo je kontaktujte prostřednictvím emailu info@levnadlazba.cz.

Re:Kerlite Před 6 rok, 10 měsíce  
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, je materiál Kerlite vhodný i jako podlahová krytina do bazénu?
Pavel M.

Re:Kerlite Před 6 rok, 10 měsíce  
Dobrý den,
zaujaly mě obklady Kerlite a rád bych věděl, zda je tato dlažba vhodná na podlahové topení a v jaké je ceně?

Děkuji
Milanxxx

Re:Kerlite Před 6 rok, 10 měsíce Karma: 0
Dobrý den,
děkujeme za Váš zájem. Jedná se o slinutou dlaždici, probarvenou v celé tloušťce. Tudíž s použitím do bazénu není žádný problém.

Na podlahy obecně doporučuje výrobce Kerlite Plus ve formátu max. 1x1m. Dlaždice s označením PLUS je podlepena sklolaminátovou vrstvou, která ji dává vyšší pevnost. S formátem 1x1m se pak lépe při pokládce na podlahu pracuje. Použití formátu 3x1m také není zakázáno, ale je s ním při pokládce na podlahu těžší manipulace a klade to velké nároky na preciznost obkladače. Proto je formát 3x1m doporučen především na stěny.

Re:Kerlite Před 6 rok, 10 měsíce Karma: 0
Milanxxx napsal:
Dobrý den,
zaujaly mě obklady Kerlite a rád bych věděl, zda je tato dlažba vhodná na podlahové topení a v jaké je ceně?

Děkuji

Dobrý den,
materiály kerlite jsou vyráběny v několika tloušťkách od 3mm, přes 3,5mm a 7mm.
Jako dlažbu lze použít materiál tloušťky 3,5mm a 7mm. A použití s podlahovým topením není žádný problém.
K cenové nabídce bych potřeboval vědět vybranou sérii a barvu, formát a taky předpokládáné množství. Bez těchto znalostí není možné udělat relevantní cenovou nabídku.

Re:Kerlite Před 6 rok, 2 měsíce  
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na dlažbu Kerlite. Jestli má opravdu tloušťku 3mm, jestli se dá použít do dřevostaveb, jak dlažba, tak obklady. Jestli se pod ně dává nějaká hydroizolace, pokud se to lepí na rigidurové desky, jestli to lze použít i přímo ve sprše. Také by mě zajímala nějaká cenová relace za m2.
Děkuji za odpověď.
Martina

Re:Kerlite Před 6 rok, 2 měsíce Karma: 0
Dobrý den přeji,
u produktů s tloušťkou 3mm se doporučuje použití tohoto materiálu pouze jako obklad. V případě, že chcete tento materiál použít jako dlažbu pak doporučuje výrobce volit 3,5mm tloušťku, která je podlepená sklolaminátovou sítí. Ta zajišťuje kompaktnost a lepší vlastnosti materiálu. Umístění materiálu Kerlite není nijak omezené. Jeho použití je zcela stejné, jako u keramických obkladů a dlažeb. Tudíž i v dřevostavbách. Hydroizolaci samozřejmě doporučuji. Materiál Kerlite se pokládá s minimální spárou, ale přes spáru může přeci jen voda pronikat.

Slinuté keramické obklady a dlažby značky Kerlite mají nízkou hodnotu nasákavosti, tudíž jej lze použít i přímo ve sprše.

Pro orientaci uvádím, že MOC jsou kolem 2 400,- Kč/ m2 bez DPH. Je třeba upřesnit vybranou sérii, odstín, formát, tloušťku a množství materiálu. Pro konkrétní cenovou nabídku kontaktujte naše obchodní partnery na info@levnadlazba.cz

Re:Kerlite Před 6 rok, 2 měsíce  
Dobrý den,

mám na vás malou otázku. Slyšela jsem o materiálu KERLITE, ale příliš o něm nevím. Mohli by jste mi říci jaké jsou jsou jeho přednosti a nevýhody. Moc vám děkuji za odpověď.
Izabela

Re:Kerlite Před 6 rok, 2 měsíce Karma: 0
Dobrý den přeji,
značka Kerlite získává na trhu čím dál větší oblibu. Při své tloušťce, která je 3mm, je přímo ideální na původní pokládku obkladů nebo s podlepenou síťovinou můžete pokládat na původní keramickou dlažbu. A to všechno bez nutnosti původní dlažbu likvidovat. Tímto ušetříte nejen čas a myslím, že i peníze. Velké formáty dlažby, které jsou nyní v trendu, jsou designově zdařilé a hlavně rektifikované, tudíž se pokládají s minimální spárou. Díky lehkosti a tenkosti se s ní při práci dobře manipuluje a snadněji řeže. Není tak zatížena ani statika budovy. V případě, že je dlažba nebo obklad Keralite dobře položený, nevýhody nám nejsou známy.

Re:Kerlite Před 6 rok  
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, chceme vyměnit strop v panelové koupelně, máme tam zatím polystyren, který nám chytil plíseň. Jaký by byl problém s obkladem kerlite, stačila by v této koupelně jedna-2 desky a bylo by zamezeno držení plísně ve spárách a obkládání by bylo doufám jednoduché. Můžete mi tedy sdělit, zda se vyrábí v barvě bílé či béžové a zda je vhodný i na toto použití? Jen pro upřesnění, koupelna je obložena keramickým obkladem.
Janina

Re:Kerlite Před 6 rok  
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, chceme vyměnit strop v panelové koupelně, máme tam zatím polystyren, který nám chytil plíseň. Jaký by byl problém s obkladem kerlite, stačila by v této koupelně jedna-2 desky a bylo by zamezeno držení plísně ve spárách a obkládání by bylo doufám jednoduché. Můžete mi tedy sdělit, zda se vyrábí v barvě bílé či béžové a zda je vhodný i na toto použití? Jen pro upřesnění, koupelna je obložena keramickým obkladem.Děkuji za odpověď.
Janina

Re:Kerlite Před 6 rok Karma: 0
Dobrý den přeji,
určitě bych Vám doporučil odstranit polystyren ze stropu. Opatřil bych strop hydrofobním impregnačním nátěrem, aby se zamezilo prosakování vlhkosti k nosnému materiálu, tudíž i tvorbě plísni. Keramička značky Kerlite (ostatně žádná jiná) Vám bohužel nevybalí pouze 1 nebo 2 kusy kachle. Doporučil bych Vám použít velkoformátové slinuté keramické obklady ve formátu 1x1m kvůli manipulaci a snadnější pokládce. Téměř u všech výrobců pak není problém objednat 1 balení.

Re:Kerlite Před 5 rok, 9 měsíce  
Měla jsem na Vás podobný dotaz, ale odpověď jsem tu již našla. Děkuji za Vaše fórum, slouží nám ku prospěchu.
Ema

Re:Kerlite Před 5 rok, 5 měsíce  
Dobrý den, slyšela jsem, že obklad Kerlite lze pokládat i na původní podklad. Když je ale původním podkladem lino, bude dobré jej asi odstranit a pokládat přímo na beton? Děkuji a přeji hezký den.
Hanka

Re:Kerlite Před 5 rok, 4 měsíce Karma: 0
Dobrý den přeji,

děkuji za Váš zájem o keramické dlažby značky Kerlite. Výrobce doporučuje pokládat materiál na původní dlažbu, u které se předpokládá, že je zaručena rovinnost podlahy. Což u linolea nelze jednoznačně říct. Proto se doporučuje linoleum strhnout a po vyrovnání podlahy lze pokládat velkoformátovou keramickou dlažbu Kerlite podlepenou sklolaminátovou sítí o celkové tloušťce 3,5 mm, která zajišťuje celkovou kompaktnost a lepší vlastnosti materiálu. Více informací naleznete také na stránkách www.kerlite.cz .

Kerlite Před 4 rok, 5 měsíce  
Dobry den a pekne svatky preji, zkousel nekdy nekdo dat na kerlit neco horkeho? Premyslim o polozeni kerlitove desky na pracovni desku stolu, kam sem tam prileti pekac z trouby....
Petra

Re:Kerlite Před 4 rok, 4 měsíce Karma: 0
Dobrý den přeji,
děkujeme za Váš dotaz. Pokud na materiál Kerlite položíte něco horkého, nebude v tom problém. Na kuchyňské linky se nyní již používá tento materiál pravidelně. Pokud Vám však budou po bytě létat pekáče, dbejte na to, byl Kerlit dobře nalepený a nebyly pod ním žádné vzduchové mezery. Mohlo by přijít k prasknutí.

NahoruStránka: 1234
Moderátoři: Admin
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Grespania
Trend
Gabbianelli
Cedir
Pastorelli