Půvabem a krásou starých dávných časů dýchají keramické obklady a dlažba italského výrobce Francesco de Maio.  Společnost  Francesco de Maio se specializuje na precizní a vytříbenou povrchovou glazuru, spolu se skvělými technickými  a estetickými vlastnostmi  keramických dlažeb obkladů.

Kolekce keramických produktů Francesco de Maio jsou bohatě malované a zdobené, čerpají z bohaté pokladnice starobylé ho umění. Najdeme zde výjevy z běžného života, ale i krásně vytvořené květinové nebo abstraktní vzory v širokých barevných škálách. Malby na keramických obkladech Francesco de Maio působí velmi harmonicky,  něžně  a vytvářejí v nás pocit klidu, míru a úcty.

Francesco de Maio využívá svého uměleckého dědictví po předcích, které používá při výrobě a tvorbě těchto unikátních dlaždic. Keramické produkty Francesco de Maio jsou ručně malované na syrový bílý smalt, což nechá vyniknout kráse a vřelosti barev. V osmi nádherných kolekcích nabízí keramička Francesco de Maio různé styly  a formáty. V kolekci Francesco de Maio Mosaico Vietrese najdeme krásné mozaiky, mozaikové výjevy v čtvercových, obdélníkových a kulatých tvarech. Francesco de Maio Antico Vietri je kolekce keramických obkladů, která našla inspiraci v zámeckých kuchyních. Je pro ni typický bílý podklad a barevné, jednoduché dekorace. Kolekce Francesco de Maio Classoco Vietri je zastoupena teplými barvami a bohatými starodávnými dekoracemi.  Kolekce Francesco de Maio Neo Vietri působí velmi útulně a teple. Francesco de Maio Antichi Decori je kolekcí inspirovanou starodávnými antickými vzory a na stěnách tyto keramické obklady vyvolávají pocit tapety. Kolekce Francesco de Maio Cotto a Mano nabízí obklady a dlažbu mající patinu staré doby.

Keramické obklady a dlažba Francesco de Maio najdou své uplatnění v celém bytovém sektoru, koupelnách, ložnicích, kuchyních, ale také v chrámech, klášterech , a to jak na podlahách, tak na stěnách.

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework