Giavelli je italská keramická společnost, která investovala do partnerství se zahraničními firmami. Svůj um a kvalitu spojila s čínskými tradicemi a nabízí neotřelý, osobitý styl ve výrobě keramických obkladů a dlažeb. V roce 1993 byl otevřen první továrna v Číně a začala úspěšně produkovat keramické výrobky, které jsou uznávány na celém světě. Keramička Giavelli používá nejlepších italsko-čínských technologií a zaručuje, spolu s použitím vybraných materiálů, svým produktům vysokou kvalitu a moderní design.

Keramické obklady a dlažby Giavelli prošly všemi testy kvality, které požadují evropské normy ISO, získaly tak příslušné certifikáty estetické a vysoké technologické kvality.  Ve svých kolekcích nabízí společnost Giavelli velký výběr keramických produktů v různých formátech, barvách, mixech, které jsou obohaceny o krásné dekory, sokly, listello a jiné doplňky. Produkty Giavelli  je možno použít nejen do interiérů, na schody, haly, ale i na exteriéry, a to jak podlahy, tak na stěny.

Giavelli nabízí své produkty v šesti  sériích- Pietre, Legni, Cementi, Metalli, Marmi Levigati a Vetri.

Série Pietre  je vytvořena a inspirována vzhledem a vlastnostmi přírodního kamene, s jeho charakteristickou kresbou a povrchem. Kolekce keramických produktů Legni  nabízí obklady a dlažbu ve světlém designu dřeva. Kolekce Cementi  nabízí keramické obklady a dlažbu v jemných přírodních barvách písku a kamene. Metalli je kolekcí vytvářející kovový vzhled a působí klidným dojmem. Marmi Levigati je zdařilou imitací mramoru v lesklém provedení. Kolekce Vetri nabízí velké množství barevných mozaik ve všech odstínech.

Keramické obklady a dlažba italské společnosti Giavelli jsou charakteristické nejen vysokou kvalitou produktů, ale svou nadčasovostí, elegancí, moderním designem uspokojí všechny náročné požadavky svých zákazníků na celém světě.

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework