V roce 1949 vznikla italská keramická společnost Ragno a svého vrcholu uznání ve světě keramických obkladů a dlažeb dosáhla již v 60. a 70. letech. Na začátku 80 let zavedla italská společnost  Ragno moderní výrobní technologii a automatizaci a také zkvalitnila obchodní strategii a marketing směrem na požadavky světového trhu. Produkty keramičky Ragno jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, za pomoci špičkové technologie výroby a nabízí tak produkty vynikající kvality a odolnosti. Keramické obklady a dlažba najdou své uplatněním tvorbě moderního interiéru, v komerčních prostorách a taky je lze použít v exteriérech.

Keramické obklady a dlažba společnosti Ragno se vyvíjí a aktualizuje podle vkusu náročného zákazníka a nabízí porcelánové dlaždice, mozaiky, široké spektrum dekorů, listell a dalších doplňků. Keramická společnost Ragno  nabízí velké množství ojedinělých kolekcí, s velkým množstvím barevných variací, formátů a povrchů. Například kolekce Revision nabízí keramické produkty vhodné na podlahy i stěny v pěti barevných odstínech, dekory s geometrickými prvky a s leštěným povrchem. Kolekce Funny je vyrobena v pestrých a světlých barvách a je obohacena o dekory s prvky květin a geometrických vzorů, které vyniknou především v koupelnách a v kuchyních. Oblíbená je také kolekce Summer, která působí energicky a teple. Vyrábí se v osmi zářivých odstínech s velkým množstvím dekorů a listel, je vhodná na podlahy i stěny v celém bytovém interiéru. Kolekce Borghi Antichi nabízí keramické obklady a dlažbu v rustikálním stylu, kolekce Vintage je zase inspirována designem dřeva.

Keramická společnost Ragno si vybudoval své místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů nejen díky své vysoké kvalitě produktů, ale také díky nadčasovému modernímu designu a velké nabídce různých moderních stylů. Proto je vyhledávána náročnými zákazníky na celém světě.

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework