Delikátní květinové prvky, geometrické vzory, plné barvy, které čerpají inspiraci z japonské kultury, to je charakteristika keramických dlažeb a obkladů značky Ceramiche Cisa. Společnost, v jehímž čele stojí Ricchetti Group, spolupracuje s japonským návrhářem Kaori Shiina, který navrhuje design produktů s orientálními dekorativními prvky. Keramické obklady a dlažby Ceramiche Cisa působí dynamicky a živě a lze je použít na podlahy i stěny. Jednotlivé produkty v sériích lze mezi sebou různě kombinovat a vytvářet tak nekonečné množství variací.

Ceramiche Cisa byla založena v roce 1954 v Sassuolo a ve svých začátcích uvedla na trh červené dlaždice s dvojitým střepem ve velikosti 15x15 cm.  Od konce 80. let společnost Ceramiche Cisa vyvinula výrobu keramických produktů v bílém střepu i těle a dojitý střep s jasně červenou barvou a ve všech tradičních formátech. Dnes jsou vrcholným produktem glazované porcelánové kameniny v řadě podlah Cisa, pro středně-vysoké segmenty rezidenčního trhu.

Ceramiche Cisa  se prezentuje jako pevná a moderní společnost, své produkty vyrábí v návaznosti na zkušenosti a historii firmy, neustále se vyvíjí, pečlivě sleduje trendy a požadavky v aktuální době. Poslání společnosti Ceramiche Cisa spočívá v průběžné analýze vývoje trhu, sledováním sociálních trendů s cílem vyrábět elegantní, jednoduché, a nadčasové keramické obklady a dlažbu, který uspokojí každého zákazníka dle jeho vkusu.

Kvalita, která charakterizuje tuto značku je zakotvena v bezchybné produkci výrobků na velmi vysoké úrovni. Společnost Ceramiche Cisa investuje do špičkové technologie výroby, nabízí produkty s vysokou kvalitou tak, aby vyhověli rozmanitému vkusu a nárokům zákazníků.  Svůj pohled zaměřuje také na služby a servis zákazníkům.  Keramické produkty Ceramiche Cisa jsou díky své nesporné kvalitě a důvěrou ve značku velmi žádány zákazníky na celém světě více než padesát let.

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework