Netradiční design, široká škála výrazných i tlumených barev, hravost, optimismus, to všechno je charakteristické pro keramické produkty italské společnost i Ceramiche Dado. Ta při výrobě keramických, glazovaných obkladů a dlažeb používá inovativní technologii, která využívá celou řadu přírodních materiálů, jako jsou sádra, sklo a kov. Specializuje se také na ručně vyráběné obklady a dlažby, které je možno vyrobit na zakázku, podle přání zákazníka.

Strategií italské společnosti Ceramiche Dado je pružná a dynamická reakce, která je pozorná k požadavkům světového trhu. Ceramiche Dado si vytvořila svou prodejní síť pro distribuci produktů v Evropě, i mimo ni a která se neustále rozrůstá.

Společnost i Ceramiche Dado nabízí ve svých kolekcích netradiční moderní design, který je stále více žádaný zákazníky na celém světě. Velmi oblíbené jsou keramické produkty ve stylu viktoriánském a Art Deco. Ceramiche Dado nabízí kromě velkého množství barev, také různé formáty a povrchy. V nabídce jsou zastoupeny mozaiky, listello a dekory s abstraktními, květinovými a geometrickými vzory.

Značka Ceramiche Dado nabízí kromě originality a nadčasovosti svých keramických produktů taká nesporně vysokou fyzikální a chemickou kvalitu. Produkty Ceramiche Dado najdou své využití v moderním bytovém designu, kde vytváří osobitý a nevšední styl. Je možno je využít při realizacích koupelen, kuchyní apod. Své místo najdou i v komerční sféře, obchodech, buticích i restauracích.  Keramické obklady a dlažbu Ceramiche Dado je možno použít na podlahy i stěny. Hravý a rozmanitý styl Ceramiche Dado je vhodný pro všechny, kteří se chtějí odlišit a zároveň si potrpí na kvalitu.

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework