Ergon je novou značkou, která je zaměřena výhradně na keramické obklady a dlažby z neglazovaného porcelánu. Ceramiche Ergon byla založena v roce 1991, ale samostatnou společností a značkou se stala od 1. 1. 2004.

Ceramiche Ergon nachází své zákazníky na celém světě díky svým špičkovým produktům, které nabízejí estetickou kvalitu inspirovanou přírodou.  Značka Ceramiche Ergon je synonymem pro kvalitní keramické produkty s vysokou odolností a snadnou udržovatelností. Těchto vlastností Ceramiche Ergon dosahuje tím, že díky svým výzkumům v oblasti technologie výroby nabízí tzv. porcelán „nové generace“.  Jeho přednosti spočívají v tom, že je zde kladen důraz na pečlivý výběr surovin, které jsou testovány ve zkušebních laboratořích, vybavených pro mineralogické a chemické zkoušky. Na světlo tak přicházejí keramické obklady a dlažby s mimořádnými fyzikálními a chemickými vlastnostmi. Ceramiche Ergon za svou technologii získala patent a řadu pretižních ocenění a certifikátů kvality výrobků. Své produkty Ceramiche Ergon nabízí především prostřednictvím distribučních sítí nezávislých prodejců a obchodních organizací, které zastupuje více než 2500 prodejen v celé Evropě a v USA.

Tyto keramické obklady a dlažby nabízí Ceramiche Ergon ve svých unikátních kolekcích, jež se vyrábějí v široké paletě barev, v různých povrchových úpravách, s velkým množstvím formátů a jsou doplněny o nebývalé množství dekorů, listell a mozaik. Ceramiche Ergon se snaží své keramické produkty přizpůsobit poptávce na světovém trhu a proto neustále sleduje měnící se trendy. Produkty Ceramiche Ergon lze mezi sebou kombinovat a přizpůsobovat vlastnímu stylu. Své uplatnění najdou nejen v moderním bytovém designu, ale také v komerční sféře a to jak na stěny, tak na podlahy. Díky těmto nesporným kvalitám se stává stále vyhledávanější značkou ve světě keramických obkladů a dlažeb.

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework