Keramická společnost Colli Ceramiche byla založena v roce 1968 v Fiorano Modenese, v srdci keramického okresu Sassuolo.  Keramické obklady a dlažby  Colli Ceramiche jsou synonymem pro nadčasový design a kvalitu produktů. Více než 40. let na světovém trhu je společnost  Colli Ceramiche zárukou vysoké kvality a zájem mezi spotřebiteli neustále vzrůstá.

Již od počátku podnikání věnuje společnost Colli Ceramiche velkou pozornost kvalitě surovin a materiálu, neustále investuje do technologie výroby s cílem dosáhnout vysoké kvality keramických produktů. Neustále také zkvalitňuje svoje služby směrem k zákazníkům.  Společnost Colli Ceramiche  vyrábí své keramické produkty s ohledem k životnímu prostředí.  Za kvalitu výrobků designu získala společnost Colli Ceramiche řadu prestižních a uznávaných ocenění.

Společnost Colli Ceramiche neustále sleduje vývojové trendy v oblasti keramických dlažeb a obkladů, na které dokáže pružně reagovat a přicházet na světový trh s novými produkty.  Svým zákazníkům společnost Colli Ceramiche  nabízí širokou paletu barev, povrchových úprav, formátů a dekorů, kde si vyberou všichni nároční spotřebitelé podle svého vkusu.

Svůj zájem společnost Colli Ceramiche zaměřuje také na estetický a moderní design.  Společnost  Colli Ceramiche nabízí svým spotřebitelům exkluzivní kolekce keramických dlažeb a obkladů ve špičkové kvalitě, které je možno použít na podlahy i stěny interiérů a exteriérů. Kolekce jsou zastoupeny nepřeberným množství m stylů, je možno je mezi sebou variabilně kombinovat podle vlastního vkusu.

Keramické obklady a dlažba značky Colli Ceramiche mají široké spektrum uplatnění, lze je použít v celém bytovém sektoru, jako jsou obývací pokoje, kuchyně, koupelny, ale také ve veřejném sektoru, jako jsou kanceláře, hotely, obchody apod.

 

 

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework