Italská společnost Flaviker  již od roku 1960 nabízí světu keramické obklady a dlažbu s originální a moderním designem. Neustále investuje do vývoje moderní ho technologického postupu při výrobě keramických, porcelánových a glazovaných dlaždic, čímž dosahuje vysoké fyzikální a chemické odolnosti. Společnost Flaviker  se svým týmem nejlepších návrhářů sleduje trendy na světovém trhu a navrhuje keramické obklady a dlažbu s vysokou estetickou kvalitou a čistým designem. Svou filozofii založila na zkušenostech, stylu a dovednostech.  Dá se říct, že se společnost Flaviker   jedním z prvních výrobců barevných, pevných, keramických dlaždic.

Ceramiche Flaviker  nabízí keramické produkty na podlahy i stěny v nejvyšší kvalitě, které jsou vhodné pro každé prostředí interiéru a exteriéru. Ceramiche Flaviker vyrábí dlaždice ve velkých formátech (60x60 cm, 30x 60cm, 45x45 cm, 20x120 cm), v obdélníkových i čtvercových tvarech. V nabídce kolekcí firmy Flaviker  jsou dlažby a obklady s širokou barevnou škálou, s různými typy povrchových úprav a velké množství dekorů s jemnými motivy, listello a jinými keramickými doplňky. Obzvlášť půvabně vypadají dekory s jemným plastickým vzorem, které vytvářejí pocit, že stěny jsou potaženy tapetou, nebo látkou.

Pro keramické obklady a dlažbu značky Flaviker   jsou charakteristické čisté linie, základní tvary, moderní a nadčasový design. Tyto produkty se hodí při vytváření klasického moderního stylu na podlahy i stěny v kuchyních i v koupelnách. Keramické produkty výrobce Flaviker, zaručují kvalitu po všech stránkách, jsou nádherné, elegantní a pevné. Jsou vhodné i jako obklady do hotelů, administrativních a reprezentačních budov. Jednotlivé kolekce lze použít samostatně, ale lze je mezi sebou variabilně kombinovat a vytvářet prostředí přizpůsobené vlastnímu stylu. Jednou z nejsilnějších vlastností keramických výrobků Flaviker  je to, že i přes vysokou kvalitu, nabízí své produkty za zajímavé ceny, takže jsou dostupné širokému spektru zákazníků.

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework