Inovace, kvalita, servis a zodpovědnost to jsou synonyma pro španělského výrobce keramických obkladů a dlažeb Grespania.  Byl založen v roce 1976 a od doby svého vzniku stále zdokonaluje svou výrobní technologii ve výrobě keramických obkladů a dlažeb.  Firma Grespania si vybudovala své pevné místo na světovém trhu díky svým prestižním keramickým produktům, které jsou rozděleny do jednotlivých kolekcí. Tyto kolekce vynikají vysokou kvalitou, nápaditým designem, elegancí a stylem a pružně reagují na požadavky a trendy ve světě.

Keramické obklady a dlažba Grespania lze použít v celém bytovém prostoru na podlahy i stěny. Vyrábějí se v různých barevných variantách, ve velkém množství formátů a jsou doplněny krásnými dekory a jinými keramickými doplňky. Své nezastupitelné místo v nabídce mají krásné barevné mozaiky ve čtvercových, obdélníkových a kruhových tvarech. Tato kolekce známá pod názvem Mosaicos je unikátní sbírkou barev, světla a odlesků a těší se zájmu velkého množství zákazníků. Zvlášť oblíbené jsou mozaiky s metalickým odleskem drahých kovů. Kolekce Mosaicos dokáže rozsvítit jakýkoli prostor, působí luxusně, nadčasově a moderně. Výjimečná je i kolekce CO Coverlam , která je tvořena keramickými deskami z přírodních materiálů, o tloušťce 3,5 mm, při zachování všech technických parametrů a pevnosti. Vyrábí se v několika barevných provedeních, formátech. Vzhledem k jejich malé tloušťce mají nízkou váhu, čímž se snižují náklady na balení a dopravu. Kolekce CO Coverlam je odolná vůči ohybu, UV záření, ohni, mrazu, chemickému a fyzikálnímu působení.

Nejvyšší kvalita keramických výrobků, inovace výrobních procesů, starost o zákazníka, zvyšování kvality služeb, respekt k životnímu prostředí, to jsou pilíře, na kterých byla postavena filozofie Grespania. Společnost v současné době vlastní tři výrobní závody, a další pobočky v Evropě a v Mexiku.  Zájem o keramické obklady a dlažby značky Grespania je značný po celém světě.

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework