Keramická společnost GranitiFiandre zaujímá již padesát let vůdčí postavení ve světě keramických, slinutých dlažeb a obkladů.  V průběhu této doby přichází se stále novými podněty a nápady, jež jsou reakcí na dlouhodobý zájem zákazníků o své výrobky.  Keramické produkty značky GranitiFiandrese tak těší neustálému zájmu z řad odborné veřejnosti, ale také i nejnáročnější klientely z celého světa.

Filozofií společnosi GranitiFiandre je krédo, které hlásá co nejvíce se přiblížit přáním a požadavkům všech zákazníků. Spolupracuje se známými světovými designéry a architekty, kteří produkty používají k realizacím svých architektonických děl. Nabízí tak široký sortiment keramických dlažeb a obkladů ve velmi vysoké kvalitě, které jsou vhodné k použití do vysoce frekventovaných prostorů a provozů, tak i prestižní keramické produkty vysoké estetické úrovně, určené do exkluzivních interiérů.

Keramický výrobce GranitiFiandre nabízí ve svých kolekcích širokou barevnou škálu, velké množství formátů, dekorů mozaik a jiných keramických doplňků. Například kolekce GranitiFiandre Active je známá díky své výrobní metodě, která umožňuje vyrábět keramické produkty se schopností antibakteriálního účinku a snížením znečisťujících faktorů. Kolekce GranitiFiandre Luminar, vyrobená inovativní technologií, jehož keramické produkty se vyznačují hrou barev, která vytváří a odráží světlo. Povrch keramických produktů je pokryt souvislou řadou kruhových rýh a výsledkem je lesklý a reflexní povrch.  Další zajímavá kolekce je známá pod názvem Geodesign, a ta je charakteristická rýhovaným povrchem v kombinaci se dřevem, sklem, kovem a zrcadlovými střípky. Vzniká tak zajímavá hra barev, světla a stínu.

Keramické obklady a dlažky značky GranitiFiandre díky své nadstandartní kvalitě a designu získaly řadu mezinárodních ocenění a patentů. Zvláštní místo zaujímá certifikát LEED, jež je ohodnocením ekologické a energetické kvality. Tyto keramické produkty jsou tedy vyráběny s minimálním dopadem na životní prostředí a za pomoci nejmodernějších elektronických a mechanických technologií, jež jsou v současné době k dispozici.

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework