Mezi přední špičkové výrobce v Itálii patří výrobce keramických obkladů a dlažeb Ariostea, která byla založena v roce 1961. Společnost Ariostea vyrábí keramické obklady a dlažbu s maximálním ohledem k životnímu prostředí. Při výrobě Ariostea používá unikátní a patentované technologie výroby, která zaručuje vysokou kvalitu keramických obkladů a dlažeb.

Svých zkušeností s výrobou keramické dlažby využili představitelé společnosti Ariostea ke zdokonalení technických vlastností a zvýšení kvality keramických produktů. Neustálá investice do výzkumu a vývoje kvality produktu umožňuje vytvářet výrobní proces podobný přírodnímu procesu, kdy vznikají keramické produkty v bezkonkurenční kvalitě.

Italská společnost Ariostea  produkuje keramické obklady a dlažbu s kompaktním a strukturálním povrchem, designově připomínající přírodní materiály, v prvotřídní kvalitě zaručující odolnost proti otěru, ohybu, mrazuvzdornosti a pod. Všechny tyhle vlastnosti umožňují použití keramických obkladů a dlažeb Ariostea na podlahy i stěny v jakémkoli prostředí. Za všech okolností si produkty i v extrémních podmínkách zachovávají své technické i estetické vlastnosti a jsou prakticky bezúdržbové.  Za svou vysokou kvalitu obdržela společnost Ariostea několik významných certifikátů. Známkou vysoké kvality keramických produktů je také vzrůstající zájem zákazníků na celém světě.

Ve svých kolekcích keramických dlažeb a obkladů výrobce Ariostea nabízí keramické obklady a dlažbu s moderním grafickým designem, která je vytvořena speciální laserovou technologií. Tyto keramické obklady vynikají krásou, sytostí barev a bohatostí dekorativních prvků. V kolekcích keramických obkladů a dlažeb výrobce Ariostea najdeme také velké množství formátů a keramických doplňků, jako jsou listella, sokly, různé schodové prvky apod.

Obklady a dlažba Ariostea najdou své využití v celém bytovém prostoru, při realizacích moderních koupelen, kuchyní, hal a jiných místností. Žádané jsou také v komerční sféře, do obchodů a bank.

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework