Dokonalost, rovnováha mezi stylem a technologií, kreativita. I těmito slovy se dá velmi přesně definovat významný italský výrobce keramických obkladů a dlažeb Leonardo Ceramica. Společnost vychází z pečlivého plánování, zakládá si na vztahu společnosti k životnímu prostředí. Její produkce keramických obkladů a dlažeb vychází z domácí tradice, výborné technologie, důrazu na design. Takto dosahuje skvělých výsledků na trhu s keramickými obklady a dlažbami.

 

 

Keramické obklady a dlažby společnosti Leonardo jsou díky tradičním postupům spojeným s moderní technologií vysoce odolné, kvalitní a odpovídají nejnovějším trendům. Obklady a dlažby od výrobce Leonardo jsou odolné vůči otěru, opotřebení, poškrábání, chemikáliím a jsou mrazuvzdorné. Také díky těmto vlastnostem si najdou své uplatnění nejen v interiéru, ale také v exteriéru. Za úzké spolupráce s odborníky a distributory dokáže předvídat a svým zákazníkům interpretovat nejnovější trendy v oblasti keramického designu. Cílem společnosti Leonardo je uspokojit potřeby spotřebitelů a partnerů v oblasti prodeje, projekce a samotné instalace.  Je-li řeč o keramičce Leonardo, bavíme se o obrovské společnosti s necelými dvěma tisíci zaměstnanci, výrobní kapacitou více než 25 miliónů čtverečních metrů, nekonsolidované tržbě ve výši zhruba 300 miliónů a 70% vývozu z celkové výroby. Už jenom tato čísla jasně prokazují trvalý závazek k obchodním prioritám.

 

Příroda a technika daly vzniknout nové koncepci keramické dlažby, která klade na vztah mezi člověkem a prostředím velký význam. Leonardo Ceramica striktně dodržuje podnikové ekologicky efektivní zásady, díky nimž je majitelem mnoha ocenění jako například ISO 14001 Environmentálního osvědčení, registraci do programu EMAS a značky Life (ISO 14001 Environmental Certification, Emas Registration and Life Project trademarks).

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework