Již od roku 1983 je Italská společnost Ceramica Magica vedoucím národním i mezinárodním výrobcem keramických obkladů a dlažeb pro vnitřní i vnější architekturu.  Její sídlo je v Itálii v městě Scandiano. Od počátku svého vzniku se společnost Ceramica Magica etablovala na italském trhu a díky neustálým inovacím do moderní technologie, designu keramických obkladů a dlažeb dosáhla velmi vysokého postavení na mezinárodním trhu. Ve velké míře své keramické produkty vyváží na severoamerický trh, kde je jedním z největších vývozců.
Ceramica Magica je dynamická a inovativní společnost, nabízí na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů unikátní kolekce výrobků, které kombinují tradiční design a kreativitu. Keramické obklady a dlažba Ceramica Magica jsou známé také špičkovou kvalitou, chemickou i fyzikální odolností. Pokračující výzkum a vývoj, inovativní moderní technologie umožnily vytvořit kolekce keramických obkladů a dlažeb s širokou možností využití v moderním bytovém prostoru, ale také v komerční sféře. Keramické produkty Ceramica Magica je možno požít nejen do interiérů, ale také na podlahy a stěny exteriérů. Všechny kolekce Ceramica Magica jsou doplněny působivými dekory, listello a jinými keramickými produkty.
Ceramica Magica ve svých unikátních disponuje kromě široké barevnosti velkou škálou dekorů, které působí velmi zajímavě netradičně. Např. krásná je kolekce Ceramica Magica Day And Night, která symbolizuje den a noc v keramických obkladech bílé a černé. Vynikají zde květinové dekory, podtrhující romantickou náladu a grafické motivy, jež naopak ostře vynikají. Další velmi žádanou kolekcí je Ceramica Magica Dome, kde se snoubí keramické obklady v béžové barvě v lesklém provedení a je doplněna černohnědými obklady. Tato kombinace působí velmi elegantně a moderně.
Keramické obklady a dlažba Ceramica Magica vynikají špičkovou kvalitou, snadnou údržbou a vysokou odolností vůči opotřebení, což dokáže dnešní zákazník velmi ocenit.

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework