Spoluprácí prestižního italského návrháře Gianni Versace a výrobce dlažeb a obkladů Gardenia Orchidea vznikly unikátní série keramických dlažeb a obkladů. Výrobce keramické dlažby a obkladů Gardenia Orchidea byla založena v roce 1961 a během několika let se stalo jednou z významných keramických společností na světě. Spolupráce Gardenia Orchidea  a Gianni Versaceho začala v roce 1997. Touto spoluprácí bylo dosaženo nebývalých úspěchů a keramické produkty Versace se staly velmi žádány významnými lidmi na světě.

Pod značkou Versace se začaly vyrábět luxusní keramické obklady a dlažbu s moderním designem, v jemných až tlumených barvách s typickými bohatými dekorativními prvky. Série keramické dlažby a obkladů jsou typické zdobnými prvky, vysokým leskem a ornamenty.  Často se objevuje barevná imitace mramoru a drahých kamenů. Při zhlédnutí jejich realizacích máte pocit, že jste někde na zámku. V některých sériích výrobce Versace používá zlatou a stříbrnou barvu a také kameny Swarovski. Nabízí se tak nekonečné množství kreativních kombinací při tvorbě bytového interiéru. Versace nabízí keramickou dlažbu a obklady v devíti sériích, které vytváří luxusní a bohaté interiéry. Keramická dlažba a obklady Versace vyniknou v celém bytovém interiéru a dodají mu punc výjimečnosti a atraktivity. Své uplatnění najdou také v koupelnách, kde působí čistým a zářivým dojmem. Jsou také i do reprezentativních prostor, hotelů a salónků, kterým dodají punc důležitosti a vznešenosti. Keramické obklady a dlažba Versace zaujme všechny ty, kteří mají rádi honosný, bohatý a výrazný styl.

Keramická dlažba a obklady Versace nabízejí kromě atraktivního designu také vysokou technologickou kvalitu a snadnou udržovatelnost.

 

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework