Sídlo společnosti se nachází v Mettlachu na Sáře, v trojúhelníku mezi Německem, Lucemburskem a Francií. V Německu je Villeroy & Boch vůbec nejstarší rodinnou firmou, která v současné době patří mezi absolutní špičku ve výrobě sanitární keramiky, obkladů a dlažeb, van, baterií, sprchových koutů, zařízení pro wellness apod.  Výrobce Villeroy & Boch nabízí kompletní řešení a vybavení koupelen a kuchyní. Podle nedávných výzkumů zaujímá značka Villeroy & Boch první místo v prodejích v prémiovém segmentu, na kterém se podílí více  než dvaceti procenty.
Výrobce Villeroy & Boch je jednou z vysoce inovativních společností, která ctí a uznává starodávné tradice. Byla založena v roce 1748 a od té ovlivnila životy miliónů lidí mnoha generací a obohacuje kvalitu jejich života prostřednictvím nejen užitečných, ale i krásných užitných produktů. Inspirace, kreativita, působivý design s dokonalými tvary, vytříbená elegance a nejvyšší kvalita, to jsou atributy, které stojí za úspěchem společnosti Villeroy & Boch. Společnost Villeroy & Boch postupně rozšířila své pobočky po celém světě. Najdeme zde sanitární keramiku, koupelnový nábytek, vany, hydromasážní systémy, sprchové vaničky a zástěny, multifunkční sprchové a masážní boxy, koupelnové armatury, SPA-bazénky, sauny, designové koupelnové radiátory a značkové obklady a dlažby. Právě výrobce Villeroy & Boch nabídla světu jeden z nejprogresívnějších sanitárních materiálů současnosti, jedinečný Quaryl, který předznamenal revoluci v aplikacích litých syntetických pryskyřic při výrobě sanitárních zařizovacích předmětů nejvyšší kvality a brilantního vzhledu.
Společnost Villeroy & Boch představuje nové výrobky jednou za dva roky. Každá kolekce umožňuje výběr z několika stylů a je rozdělena do tří částí, které přinášejí do koupelny nejdůležitější současné trendy. Výrobce Villeroy & Boch nabízí ve svém sortimentu i nepřeberné množství dlažby a obkladů v různých stylech, formátech a designů. Nabízí svým zákazníkům výrobky, které jsou esteticky zajímavé, praktické i komfortní.

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework