Rok 1974  je rokem, kdy byl v Itálii uveden do provozu průmyslový závod  Finale Emilia MO), předchůdce nových technologických center pro Cavola Toano (RE) a Fiorano Modenese (MO).

Od té doby se tato ceramická společnost Panaria neustále rozvíjí, inovuje svoji výrobu, takže v dnešní době se dostává mezi přední výrobce tohoto sortimentu ve světě. Jeho obklady a dlažby jsou určeny jak pro exteriéry, tak i pro interiéry, jsou vysoké kvality a jsou schopny plně uspokojit současné pojetí života.  Výzkum a inovace v oblasti výroby keramiky dopomáhá k vytváření takových výrobků, obkladů a dlažeb, které jsou schopny Vámi obývaný prostor posunout stále blíže ke splnění Vašeho snu o ideálním domově. Keramika zde není jen materiálem, ale ztělesněním koncepce bydlení, snaží se o zajištění dobrých životních podmínek lidí.

 Od listopadu 2004 vstoupila společnost  Panariagroup mezi osm nejprestižnějších značek keramických společností, které dodávají na trh luxusní obklady a dlažby.

Výrobní závody této keramické společnosti mají více než 1700 zaměstnanců a 9000 klientů. Výroba obkladů a dlažeb je realizována v šesti výrobních závodech, z toho jsou 3 v Itálii, 2 v Portugalsku a 1 v USA a v roce 2010 dosáhl obrat společnosti 285 milionů eur.

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework