Španělský výrobce Levantina patří mezi nejznámější společnosti, zabývající se výrobou keramických dlažeb a obkladů.  Od většiny výrobců se liší především svým zaměřením, kdy svou výrobu orientoval na produkci keramické dlažby a obkladům v imitaci přírodního kamene. Najdeme zde imitace mramoru, žuly, exotického vápence a pískovce. Levantina je také průkopníkem ve výrobě velkoformátových desek s tloušťkou 3 mm o váze 7,1 kg/m2. Výrobce Levantina nabízí produktovou značku Techlam, kde najdeme velké formáty ve velikostech až 100 x 300 m, a právě tyto velké formáty nabízí nekonečné možnosti při realizacích v oblasti bytové architektury. Další nespornou výhodou keramické dlažby a obkladů Techlam by Levantina je vysoká technologická kvalita, která zaručuje nezničitelnost barev a povrchů. Série Techlam by Levantina  nabízejí obklady a dlažbu, která splňuje všechny kritéria a hygienické normy. Keramické produkty výrobce Levantina lze aplikovat na podlahy i stěny bytových i komerčních prostor, a i v místech s vysokou provozní zátěží.

Výrobce Levantina byl založen v roce 1959 a prakticky od prvopočátku se řadí mezi špičky ve světě keramických obkladů a dlažeb. Své aktivity rozšířil i na zahraniční trhy, kde získal škvělé uznání. Levantina i nadále sleduje vývoj a poptávku na trzích, neustále inovuje technologický proces a poskytuje svým zákazníkům dokonalý servis. Cílem a vizí výrobce Levantina je být světovou jedničkou co do kvality a designu keramické dlažby a obkladů a uspokojit maximálně náročné požadavky zákazníků.

Keramická dlažba a obklady Techlam by Levantina nabízí širokou škálu produktů a dekorů, které oživí Váš domov, dodají mu eleganci a nadčasový půvab přírodního kamene. V nabídce Techlam by Levantina najdeme množství unikátních sérií, kde si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework