Španělská keramická společnost Todagres S.A.  byla založena v roce 1969 ve Vila-Real  Castellón. Zabývá se výrobou a prodejem keramických a porcelánových obkladů a dlažeb.

Velkého rozmachu dosáhla v roce 1998, kdy zahájila nový projekt Porcelanico Todagres a dostala se tak do čela mezi výrobci keramických obkladů a dlažeb. Začala vyrábět obklady a dlažby velmi inovativní technologií stav-art  Todanato. Jedná se o obklady a dlažby celoprobarvené a plně glazované. Tyto výrobky se vyznačují vysokou technickou kvalitou a velmi velkou možností jejich využití a to často i za hodně nepříznivých podmínek. Tyto dlažby a obklady se vyrábí ve velmi široké škále provedení, ať už matné nebo vysoce lesklé. Snesou vysoké zatížení, jsou protiskluzové. Vyrábí se v provedení imitace různých přírodních materiálů jako je mramor, žula, kámen, jíl, dřevo a další. Imitace jsou zde přivedeny téměř k dokonalosti, takže je problém tyto obklady od originálních přírodních materiálů rozeznat.

Další velkou výhodou těchto keramických výrobků, obkladů a dlažeb společnosti Todagres, je velmi široká škála formátů, ve kterých jsou vyráběny. Setkáme se zde s formátem 2,5x2,5 cm, ale i s 60x60 cm, takže uspokojí širokou poptávku zákazníků.

Pro svou vysokou kvalitu a zpracování jsou obklady a dlažby společnosti Todagres na mezinárodních trzích velmi ceněny.

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework