Představujeme

versaceGianni Versace je prestižní italský návrhář, který navázal v roce 1997 spolupráci s výrobce dlažeb a obkladů Gardenia Orchidea. Gardenia Orchidea byla založena v roce 1961 a během několika let se stalo jednou z významných keramických společností na světě. Pod značkou Versace byly světu nabídnuty luxusní keramické obklady a dlažba s uměleckým designem, v elegantních až tlumených barvách, s charakteristickými bohatými dekorativními prvky, vysokým leskem a ornamenty. V sériích se objevuje nadčasová imitace mramoru a drahých kamenů, které navodí pocit luxusu ze starodávných zámků.

 

echo1Série keramické dlažby Echo od výrobce Monocibec je v imitaci dřeva. Mnoho lidí si myslí, že keramická dlažba nikdy nemůže mít tak krásný vzhled jako skutečné dřevo, ale to se mýlí. Lidé zapomínají na to, že v době, kdy je možný let do vesmíru, je možné, vytvořit něco, co bude od skutečného dřeva naprosto k nerozeznání a tato série je toho důkazem.

 

1871 4 LEA-MyFair-ClassSérie keramických obkladů a dlažby Lea Mayfair působí velice luxusním a nadčasovým dojmem. Luxus, většina z nás touží po tom, aby nás interiér vypadal luxusně a zároveň nebudil dojem, že je přeplácaný, nebo že nám interiér navrhoval maniak, který nemá nikdy dost. Pod slovem luxus si každý z nás představí něco jiného. Pro někoho jsou to zlaté doplňky, pro někoho drahé materiály, pro někoho povedená imitace a pro někoho prostě krásně sladěný interiér.

 

cerclubVýrobce Cerdomus přichází s novou sérií keramické dlažby, která nese název Club. Název vám toho moc nenapoví, ale skrývá se pod ním skutečná krása. Většina lidí se honí za tím, aby měli vše co nejnovější a nejmodernější, ale jsem si jistá, že se najde i mnoho z nás, kteří dokáží ocenit krásu a jedinečnost věcí starších. Jako je tomu u lidí, je tomu i u přírody, čím je starší, tím je krásnější. Vezměme si jako příklad třeba stromy, ano, malinkatý stromek, krčící se někde na louce je krásný, ale mohutný starý strom, který je vidět z dálky a překonal všechny vlivy okolí, je přece jen něco jiného.

 

SoleBagno01Série keramické dlažby a obkladů Sole Vás zaujme na první pohled a to hlavně díky tomu, že se vyrábí v šesti zářivých a sytých barvách. O dekorech se zmíním později, ale musím uznat, že právě ty, jsou dominancí této série. Přeci jen kolekcí výrazných barev už je vyrobeno několik a tak je stále těžší a těžší vymýšlet novinky, které by Vás zaujali.

 

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework