Znáte z našeho katalogu

Banner

A jak bude vypadat Vaše koupelna?

corinto022A už tady konečně máme jaro! Letos i opravdu dávalo na čas, ale nakonec se přece jen příroda začala probouzet. Než se člověk stačil otočit a schovat zimní bundy a vysoké boty, bylo tu sluníčko s takovou silou, že nás donutilo obléct trička s krátkými rukávy. No buďme rádi, vypadalo to, že příroda letos opravu nějak zaspala.

 

Panaria Heartwoodclassic rovere002 Venku už to všechno kvete, můžeme obdivovat ovocné stromy v tom nekrásnějším kabátě a nás to už taky láká do zahrad a zvelebování našeho bydlení, do žil se nám dostává nová energie, která nás nutí vylepšovat, co se dá. A tak se někteří z nás pustí i do rekonstrukce koupelny, tak jak to letos plánujeme my. Rozhodnutí o tomto kroku padlo už dříve, teď ještě upřesnit si, jak bude naše nová koupelna vypadat. Máme mnoho možností do čeho svou „koupelnu obléci“. Nabízí se nám hodně výrobců obkladů a dlažeb, kteří vyrábí dlažby a obklady v mnoha různých designech, formátech či barvách.

Všimněme si alespoň některých z nich. Pokud chceme jakousi krásnou, elegantní klasiku, můžeme volit jemnou imitaci mramoru, barevné, decentní listely, či jemné květinové vzory.

Líbilo by se Vám v koupelně dřevo? Dlažba či obklad v provedení tohoto klasického materiálu by se zamlouval jistě nejen mně, ale určitě i mnohým z Vás. Ale jak všichni víme, není to materiál, který by byl tím nejvhodnějším do těchto prostor, které se vyznačují vysokou vlhkostí.  Ale i tady se najde řešení, keramická dlažba v imitaci dřeva, nám dovolí radovat se z jeho krásy a využívat všechny výhody materiálu keramického.

  

musisiberia001

Dalším a velmi hezkým obkladem nejen do koupelen je obklad mozaikový. Mozaika se vyrábí v mnoha formátech, barevných provedeních a povrchových úpravách. Můžeme si vybrat mozaiku jedno či vícebarevnou, dokonce i mozaiku s dekorem. Zajímavým materiálem při výrobě mozaiky se nově stává sklo či kov, které jsou převážně v kombinaci s keramickým materiálem. Taková mozaika doplněna skleněnými částmi nám dokáže naši koupelnu prosvětlit a opticky zvětšit. 

A ve výčtu materiálů, které dokáže keramická dlažba věrně napodobit, bychom mohli pokračovat ještě dlouhou dobu. Bude proto jen na nás, pro co se rozhodneme, abychom s naší koupelnou byly dlouhá léta spokojeni jak po stránce kvality obkladu a dlažby, tak po stránce estetické, abychom tuto část našeho bytu využívali nejen k nezbytně nutným hygienickým záležitostem, ale mohli ji používat i jako místo relaxace a odpočinku k načerpání nových sil.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Majorca Ceramica
Klinker Sire
Apavisa
Mosaico+
Sicis