Znáte z našeho katalogu

Banner

Barvy v koupelně doplní neobyčejný design

barvy v koupelne 2Pryč jsou časy, kdy jsme v koupelně našli bílou, modrou a zelenou barvu dlažba a obklad měla jednotný čtvercový formát a moc se s ním vymyslet parády nedalo. Dnešní nabídky sérii keramických dlažeb a obkladů disponují takovou škálou barev, povrchů a velikostí, o kterých si naše babičky jen mohly nechat zdát. Nejenže si můžeme vybírat barvy, ale dekorované obklady a mozaiky nám prostor koupelny oživí a vytvoří místo sloužící nejen k očistě těla a ducha, ale i k nabrání síly a energie.

barvy v koupelne 1 Pokud patříte ke těm, kteří milují barvy a rádi by si je pořídili i do své koupelny, mají z čeho vybírat. Mezi poslední novinkové trendy patří série Lea Progetto L14, která Vám umožní vykouzlit si koupelnu přesně podle svého gusta. Tato série se vyznačuje kromě své barevnosti originálními a netradičními dekory, které mají lesklý a plastický povrch. Umíte si představit koupelnu v barvě zeleného kiwi, nebo hořčice, či koření oregano? Také barva sytá barva oranžové papriky, nebo zelené limetky mají mimořádně nabíjející sílu. Ale pro milovníky klasiky je zde také svěží moderní barva, nebo čistá bílá a černá, či jemná béžová. Tato barevná škála nabízí celou řadu kombinací. 

 

barvy v koupelne 3

Kombinace bílé a jakoukoli výraznou a sytou barvu docílíte příjemného, čisté, avšak ne sterilního prostředí. Milovníky extravagantního vzhledu zaujme kombinace černé a ledově modré. No a co opravdu zaujme každého, jsou plastické dekory, které příjemně vystupují do prostoru a spolu s barvou a vysokým leskem tvoří úchvatnou hru barev, lesku a pohybu. Tato série keramické dlažby a obkladů není určena jen do koupelen, ale můžete s ní oživit i další prostory interiéru. Získáte tak neobyčejný styl, kdy obklady, jež působí jako oživující dekor, nahradí potřebu obrázků, či jiných doplňků. Formát obkladů 20x40 cm působí velmi elegantně a vzdušně. Myslím, že série Lea Progetto L14 se výrobci vydařila a své zákazníky si najde. Jak se líbí Vám?

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Keope ceramiche
Versace
Ascot
Aparici
Supergres