Znáte z našeho katalogu

Banner

Co se nosí v kuchyních

kuchyne 4Co se týká kuchyní, mají v interiéru své nezastupitelné místo, a proto i ony podléhají kouzlu moderních trendů. Keramický obklad a dlažba patří k stálicím ve vybavení funkční kuchyně, protože jejich snadná údržba a funkčnost zajistí v kuchyních požadovaný komfort. Současní výrobci nabízejí nové a nové keramické produkty v mnoha barvách, površích i formátech. Nemusím svou kreativitu popustit jen v koupelnách, ale i v kuchyních, a odměnou nám bude svěží a nápaditý vzhled.

 

kuchyne 1 Klasické čtvercové formáty keramických obkladů můžeme oživit třeba barevnou lištou, čímž prostor i opticky rozčleníme. Zajímavě působí také čtvercové obklady položené nakoso, obzvlášť v teplých barvách, kuchyň rázem získá na vřelosti. Své místo si našly i dekory třeba s motivem květin a ornamentů, které mohou prostor i strohý vzhled příjemně proteplit. Moderní styl podtrhnou elegantní obdélníkové formáty, které mohou opticky místnost prodloužit a zvětšit. Také větší formáty zajistí minimum spár, a tím méně míst, kde se drží nečistota.

 

kuchyne 2

Stěnu za kuchyňskou máme spojenou s mozaikou v malých i větších formátech. V dnešní době se ke slovu dostávají dekorované obklady, nebo plastický vzor, který působí velmi efektně. Oblibu získávají také skleněné obklady, nebo obklady s vysokým leskem, jehož hladký povrch poskytuje komfortní čistění a údržbu. Ale zde je třeba brát v potaz změny teplot, protože prudké výkyvy můžou povrch poničit. Což se ale v interiéru stává málo kdy a tak si tyto obklady můžete bez obav pořídit.

 

 

kuchyne 3

 Oblíbený vzhled kuchyňských spotřebičů je nerezová ocel, která vytváří příjemným kontrast s designem dřeva. Obklad imitující přírodní dřevo a je použitý na stěnách nebo i na kuchyňské lince vytvoří kuchyň s kouzelnou atmosférou. Vzhled dřeva kovový design zjemní, prostor kuchyně zútulní a dodá mu vřelý pocit.  Co se tedy nosí v kuchyních? Naprosto vše, je to otázky vkusu každého z nás. Moderní trendy dávají přednost minimalistickému stylu, ale prvořadé jsou naše pocity, abychom se v kuchyni cítili dobře. Vždyť kuchyně jsou místem, nejen kde se vaří, ale i místem kde se rodina setkává a užívá si společné chvíle.  

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Atlas Concorde
Monocibec
Majorca Ceramica
Appiani
Ariana Valverde