Znáte z našeho katalogu

Banner

Dlažby v imitaci kamene

File4Máte rádi kámen? A hodláte si pořídit dlažbu právě v imitaci kamene? Zkusím Vám představit pár velmi zajímavých dlažeb, které mě osobně velmi zaujaly a možná mohou oslovit i Vás. Velmi zajímavou dlažbu jsem objevila v sérii Beyond španělské keramičky Aparici. Dlažba v této sérii je svým vzhledem opravdu luxusní. Kámen je zde zpracován velmi věrohodně, má nádherný design a celá kolekce je obohacena řadou dekoračních prvků, které luxusní vzhled dlažeb této série ještě umocní.

 

File2Interiér, do kterého dlažby z této série použijeme, nás překvapí svým opravdu luxusním vzhledem a pokud jej doplníme odpovídajícím nábytkem, budeme se cítit jako na zámku. Vybírat můžeme až ze tří velmi jemných barev jako je slonovinová, béžová či šedomodrá, dekorační prvky vytvoří na podlaze obrazce, které budou velmi krásnou ozdobou. Rozměr 29,7x89,46 cm umožňuje vcelku rychlou pokládku a malé množství spár, což je obkládané ploše jen ku prospěchu.

 

Další z velmi zajímavých sérií, která neunikla mé pozornosti a přináší obklady a dlažby na estetické velmi vysoké úrovni, je série Fossil. Přináší rektifikované obklady a dlažby v provedení de lux, s povrchovou úpravou lappato ve formátu 40x80 cm a 20x80 cm. V provedení natural najdeme taktéž dvě formátová provedení a to 50x50 cm a 30x60 cm. Kolekce prezentuje zkameněliny a přináší velmi zajímavý estetický zážitek. Bohatá účast dekoračních prvků, do kterých můžeme počítat mozaiky i litely ještě krásu této kolekce umocňuje. Kolekce je jednou z mnoha kolekcí, které vyrábí italská keramická společnost ABK. Je vhodná do moderních koupelen i dalších bytových či nebytových interiérů, může být použita i v prostředí venkovním.

 

File3

Velmi zajímavou sérií, která evokuje vychladlou lávu, je série, příznačně nazvaná Lava. Vychází z výrobních závodů keramičky Apavisa. Najdeme ji v několik barevných provedení a celkem v pěti formátech, které můžeme mezi sebou kombinovat. Jsou to velkoformáty 60x120 cm, 30x120 cm, 15x120 cm a formáty 60x60 cm a 30x60 cm. Dlažby této série jsou velmi odolné, protiskluzové a dlažba proto může být použita i ve venkovním prostředí. Krása kamene přináší do interiérů či exteriérů, kde ji použijeme velmi příjemné, zajímavé prostředí, mnoho výrobců se imitacím kamene věnuje, takže je opravdu z čeho vybrat. Pokud dlažbu právě vybíráte, přeji Vám, ať vyberete právě takovou, která Vám bude sloužit k Vaší plné spokojenosti dlouhá léta. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cotto d'Este
Cercom
Powergres
Caesar
Ceramiche del Conca