Znáte z našeho katalogu

Banner

Facebook soutěž

LikeTaké sdílíte názor, že Facebook je naprosto zbytečná věc, kde Vás tak leda otravují neoblíbení příbuzní, kteří si za pomoci dalších deseti rodinných příslušníků založili účet a teď Vás bombardují fotkami z dětství v ponižujících polohách či bez oblečení? V celku s Vámi souhlasím, ale na druhou stranu oceňuji jednoduchost v mnoha věcech, kterou právě Facebook nabízí.

 

A teď nemluvím o příšerných hrách, kterými mě přátelé zahrnují. Mluvím o stránkách informačních, stránkách s nejrůznějšími poučeními a výrobky. Ano, v dnešní době, kdy je naprosto normální, že jakmile máte nějaký problém, prostě si ho „vygooglujete“, je síla internetu čím dál větší.

 

inovation03

I Facebook se Vám může vyplatit. Ano, když se prohrabete přes spoustu podvodů a nesmyslných upozornění na super akce, které Vás akorát donutí proklikat se deseti stránkami, sdílet dalších patnáct věcí a pak Vám zdvořile poděkují, že jste na to naletěli, můžete narazit i na akce a slevy, které opravdu fungují a vyplatí se Vám.

 

 

Například stránky Miminka, Zobrazit více a pár dalších nyní přišly se soutěží, kde vyhrává opravdu každý. Stačí vám pouhé kliknutí na položku „to se mi líbí“ a okamžitě získáte deseti procentní slevu na nákup na stejnojmenném internetovém obchodě. Mimo slev, které tato soutěž nabízí, můžete vyhrát i jednu ze tří cen, které se netýkají přímo produktů tohoto obchodu (keramických obkladů a dlažeb), ale zajisté Vás potěší.

 

Ruku na srdce, málokdo z nás, žije přesně tak, jak by si představoval a teď nemluvím o zdravém životním stylu a každoročních předsevzetí kolik naběháte kilometrů a kolik zhubnete kilo. Mluvím o bydlení. Většina z nás nemá dostatečné finanční prostředky pro vytvoření ideálního životního prostoru. Tak proč nevyužít právě této příležitosti a nevybavit si kuchyň, záchod nebo koupelnu novými keramickými obklady a dlažbou od celosvětově známých výrobců? Hodně lidí ani nemá představu o tom, jak přesně by měl jejich byt vypadat. Keramická dlažba a obklady již nejsou samozřejmostí právě v kuchyních a podobně jak tomu bylo dřív. Díky široké škále produktů a výrobců ji můžete použít téměř všude.

 

apavisavintage02

Každá z firem, jejíž produkty Iridio.cz nabízí má kompletní a skvěle ladící kolekce, které můžete použít v každé místnosti svého bytu. Dokonalé imitace mramoru, dřeva a kamene Vás ohromí a to už jen tím, že jsou od skutečných materiálů k nepoznání. Vezměme si třeba dřevěnou podlahu. Ano, je krásná, je neutrální a vytváří krásnou atmosféru, ale každý, kdo si takovou dlažbu pořídil, ví, že je velice choulostivá na poškození, údržbu a její krása časem mizí. Když se rozhodnete pro keramickou dlažbu či obklady v imitaci dřeva, získá úplně stejnou krásu a dojem, ale s výhodou snadné údržby a hlavně vysoké odolnosti, což je pro člověka, který je schopen zakopnout na rovné cestě, jako jsem já, velká výhoda.

 

Díky rozmanité škále možností a širokému výběru si můžete zařídit svůj interiér přesně podle svých představ. Ale teď již zpět k soutěži, o které jsem mluvila. Jednou z mnoha dalších výhod, které má je ta, že je v soutěži zahrnuta i osobní konzultace, kde Vám specializovaní lidé pomohou s výběrem a kombinací keramických dlažeb a obkladů. To za co si jiné firmy berou nemalé peníze, vy můžete získat pouhým kliknutím na jedno tlačítko.

 

Já osobně jsem se zúčastnila, nikdy jsem nevyhrála ani lízátko, ale jelikož zde za pouhou účast vyhráváte, proč do toho tu vteřinu času neinvestovat. Rozhodně nebudete litovat. Více informací o této soutěži naleznete na stránkách Iridio.cz.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Trend
Atlas Concorde
Apavisa
Dado Ceramica
REX