Znáte z našeho katalogu

Banner

Hledáte opravdu věrohodnou dřevěnou podlahu?

Obr. 2 Také potřebujete novou podlahu do obývacího pokoje? A co tak dřevo? Nebo keramiku v imitaci dřeva? Určitě máte na výběr z mnoha a mnoha možností, tak se zkusme podívat aspoň na některé z nich. Ráda bych Vám ukázala dlažby a obklady v imitaci dřeva, které jsou zpracovány trošku zvláštně a některé i velmi originálním způsobem.

 

cihla Když se podíváme na imitaci dřeva kolekce keramické dlažby a obkladů Aparici Kingdom najdeme zde opravdu dlažby a obklady zvláštního charakteru. Je to především řada velmi zajímavých dekoračních prvků, které nás určitě překvapí. Tyto dlažby nám budou připomínat spíš kazety.  

 

Další sérií, která sebou přináší dlažbu či obklad v zajímavém provedení „dřeva“, hlavně co se týká barevného provedení, které je zde rozmanité a představuje i dlažby, které nejsou pro dřevěnou podlahu zase až tak typické jako je třeba modrá a červená, je kolekce nazvaná Vintage, která vychází z výrobních linek společnosti Apavisa. Je kolekcí, která podlahu představuje trochu v jiném světle s nábojem extravagantnosti. Zajímavé jsou v této kolekci také dekory v provedení 3D (můžete vidět na prvním obrázku).

 

děti

Pokud máte děti malé či předškolního věku, mohla by Vás zajímat série, která je vskutku originální. Obsahuje obklady a dlažbu dekorované číslicemi i obrázky, znaménky, no prostě vyberete motivy „holčičí“ i „klučičí“, takže můžete vybrat i pokud máte „jen“ kluky nebo „jen“ holky či pokud máte děti. Série je velmi barevná, takže můžete kombinovat podle libosti, kreativitě se meze nekladou. A taková koupelna opravdu poroste s Vašimi dětmi a bude jim zpestřovat chvíle kdy se učí základním hygienickým návykům. Takže, pokud bych měla doporučit, jak by měla vypadat dětská koupelna, určitě bych byla pro obklady a dlažby právě této série. Je veselá, barevná a děti ji určitě dokáží ocenit. Mimo jiné, tato série by byla tím pravým ořechovým do školek, kde by děti jejím motivům neodrostly.

 

Myslím, že pokud na podlahu vyberete keramickou dlažbu, ať už v jakémkoliv provedení, či klasiku nebo barevnou nebo s mnoha dekory, určitě budete spokojeni, protože Vás neošidí o krásu dřeva, ale nabídne Vám ji a k tomu přidá dlouhou životnost a velmi snadnou údržbu. Takže pokud dřevo – já bych byla pro dřevo v „keramice“. Více sérií, které imitují dřeva i jiné přírodní produkty můžete vidět na stránkách studiokoupelen.cz.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Klinker Sire
Cerasarda
Extraforte
Monocibec
Cerdomus