Znáte z našeho katalogu

Banner

Imitace betonu, jak ji neznáte

Imitace betonu  Apavisa nanoregenerationKdyž se řekne beton, nebo cement, většinou si každý z nás představí strohou, studenou a šedou stěnu či podlahu. Ale nemusí to tak být. O tom nás může přesvědčit současná nabídka v oblasti keramických dlažeb a obkladů, která v souladu s nejmodernějšími trendy vytvoří moderní minimalistický styl. Nehledě na špičkovou kvalitu renovovaných výrobců záleží také na designu a provedení.

 

Imitace betonu  Apavisa Nabídky sérií disponují širokým spektrem barev, velikostí i povrchů. Oblíbený je také design, který připomíná betonovou stěrku, ale vybírat můžeme jemné motivy květin, či zdobení, připomínající štukování. Pomocí dekorů můžeme docílit elegantního a vřelého prostředí. Také škála šedé barvy bývá doplněna přírodními odstíny bílé, béžové, hnědé a černé. Imitace betonu je rozšířena o různé druhy povrchů, od jemného, hrubšího, leštěného či hlazeného. Díky tomu se nabízejí nové možnosti při realizaci moderního interiéru.  Do interiéru je vhodná jemná a lesklejší, nebo alespoň hlazená varianta s jemnou pískovou strukturou. Betonová dlažba je většinou v šedém odstínu až po různé odstíny béžové či hnědé. Imitace betonu v keramických dlažbách a obkladech nepatří jen do komerčních prostor, ale spolu s výraznými bytovými doplňky, či nábytkem nám vykouzlí příjemné a nadčasové prostředí i doma.

Španělský výrobce Apavisa nabízí celou řadu ucelených sérií v imitaci cementu. Např. s příznačným názvem Beton vytváří na povrchu tmavé mapy, které evokují dojem betonové podlahy. Nabídka zahrnuje nejen béžovou barvu, i odstíny hnědé, béžové a šedé. Mezi novinky patří série v imitaci betonu pod názvem Regeneration, Nanoregeneration  a Archconcept

Imitace betonu  Apavisa Regeneration Série Apavisa Regeneration je inspirována kouzlem průmyslové výstavby v padesátých letech. Neutrální barvy od černé, šedé po bílou v lesklém povrchu působí originálně. Série je doplněna dekory s geometrickými vzory, které podtrhují jednoduchost a univerzálnost série. Série Apavisa Regeneration je vhodná do bytových i komerčních prostor.

Série Apavisa Nanoregeneration  zastupuje barvu bílou, šedou a černou a dekory s klasickými tvary kol a vrypů. Právě vzory dekorů celkově zjemňují strohý styl cementové omítky a vytvářejí zajímavé styly. Série je doplněna mozaikou, která rozšiřuje kreativní možnosti kombinací. Série Apavisa Nanoregeneration  dodá koupelnám i interiéru klidný, jednoduchý a elegantní styl.

Třetí novinkou je série Apavisa Archconcept, která byla vytvořena nejmodernější technologií výroby a umožnila vytvořit novou vizi povrchů s trojrozměrným efektem. Výsledkem jsou keramické produkty s pozoruhodnými reliéfy, což umožní vtvoření zcela jedinečného stylu a designu. Série Apavisa Archconcept se vyrábí v bronzové, zlaté a stříbrné barvě, a je vhodná do bytových i komerčních prostor. 

Tyto a mnohé další série od výrobce Apavisa si můžete prohlédnou v online fotogalerii na stránkách studia koupelen.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Gardenia Orchidea
Trend
Ascot
Naxos
Pastorelli