Znáte z našeho katalogu

Banner

Imitace břidlice v keramických dlažbách a obkladech

imitacebri1Co říkáte keramickému obkladu či dlažbě v imitaci tohoto krásného přírodního materiálu? Fascinuje Vás, stejně jako mě, jeho krásný plastický design? Jak by se Vám něco takového líbilo na podlaze? Jednou z keramiček, která zařadila do svých sérií i imitaci břidlice je italská keramická společnost Mirage. Série, která se tomuto materiálu věnuje, nese označení Slate. Najdete zde dlažby ve čtyřech barevných provedeních a celkem v široké škále formátů. Můžete vybírat až z pěti formátů, kde nejmenší má rozměr 15x15 cm a největší 60x60cm. Doplňují je ještě velikosti 30x30 cm, 45x45 cm a jediný obdélník 30x60 cm.

 

imitacebri Kolekce obsahuje řadu dekoračních prvků, které dokáží obkládanou plochu ozdobit. K těmto dekorům patří také velmi zajímavé mozaiky. Kolekce Slate je vhodná do bytových, ale také nebytových interiérů, kde může být použita jak na podlahy, tak stěny. Krásných pět barevných provedení imitace břidlice nám přináší kolekce keramického výrobce Piemme nazvaná Grand Canion. Tato dlažba se stane ozdobou každého interiéru pro svou krásu a výjimečnost. Vybírat zde můžeme ze tří formátů, které je možné mezi sebou kombinovat. Kolekce je doplněna mozaikou, lepenou na síti, která má rozměr stejný jako střední formát dlažby 33,8x33,8 cm. Dalšími formáty, ve kterých je dlažba vyráběna jsou 45x45 cm a 16,9x16,9 cm. Tloušťka této krásné dlažby je 9,5 mm a může být použita jak na podlahy tak stěny bytových, či nebytových interiérů, ve kterých chceme vytvořit prostředí, které bude velmi zajímavé svou krásou a výjimečností. Kombinací formátů a barev můžeme vytvořit nepřeberné množství variant.

 

imitacebri2

A ještě o jedné sérii keramické dlažby bych se ráda zmínila. Ta je mimo jiné zajímavá tím, že obsahuje dlažby, které jsou určeny pro venkovní použití. Jsou plastického designu, krásná imitace břidlice je zde představena hned ve čtyřech barevných provedeních, v barvách bílé, černé, béžové a hnědé, ve formátu 18x35 cm. Kolekce nese označení Pietre a jejím výrobcem je Italská keramička Armonie by Arte CasaVýrobců, kteří některou ze svých kolekcí věnují tomuto krásnému materiálu je samozřejmě daleko víc. Pokud je právě imitace břidlice tím, čemu byste rádi věnovali pozornost, můžete se podívat třeba na studiokoupelen, kde se Vám jich představuje mnoho a najdete zde i realizace, ze kterých si můžete vzít inspiraci. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Graniti Fiandre
Ceramica Magica
Extraforte
Ariostea
Pastorelli