Znáte z našeho katalogu

Banner

Imitace kovu, jak ji neznáte

imitacekovuKeramička  Apavisa, tento španělský výrobce vysoce kvalitních slinutých obkladů a dlažeb, je v současné době na trhu lídrem. Obklady a dlažby vyrábí až v 35 barevných provedeních a 11 formátech. Jeho obklady a dlažby jsou dokonalými imitacemi přírodních materiálů, jako je mramor, dřevo, kámen apod. V současné době se imituje ale také třeba kov či beton, které si získávají stále větší oblibu.

 

imitacekove2 A takové imitaci kovu věnuje Apavisa také velkou pozornost. Určitě jste si všimli kolem sebe, kovové zdobení si získává stále větší oblibu, najdeme třpytivé, lesklé flitry na oblečení, kovem se zdobí boty i kabelky, prostě lesk a třpyt jsou právě nyní in. A stejně je tomu i obkladů a dlažeb, kde se mimo klasiku ujala i imitace kovu, se svým leskem. Jednou ze sérií, které se právě této imitaci věnují, je série, nazvaná Inox. U dlažeb této série, které můžeme použít na podlahy i stěny především moderních interiérů, budeme mít pocit, že se opravdu díváme na kov a ne na keramickou dlažbu. Dlažba se vyrábí ve třech barevných provedeních, silver, chrom a copper, upoutá Vás zajisté svým leskem, který Vám bude připomínat v tomto případě třpyt kovu drahého.

 

Také u série Metal, jak už napovídá název, si bere výrobce inspiraci z kovu. Tyto dlažby jsou velmi krásně zpracovány, co se týká designu. V nabídce jsou zde tři barevná provedení - green, oxidum a white. U prvních dvou je barva laděna do zelena a hněda, ale smíchána s mnoha dalšími barevnými odstíny, které dávají velmi zajímavý výsledek. Dlažba působí velmi originálně, moderně a je vhodná do interiérů, jak na podlahy, tak stěny. Bílé provedení přinese prostředí velmi zajímavé a příjemné, které nás překvapí svou krásou a čistotou a kovovým leskem. Najdeme zde až 7 formátů a u všech tří barevných provedení dekorační prvky včetně těch plastických, mozaiky a množství dekoračních listel.

 

imitcekovu3

Dlažba kolekce Patina je trošku z jiného soudku. I zde najdeme také imitaci kovu, ale v jeho stárnoucí podobě, kovu poznamenaného zubem času. Možná si to nedovedete představit, ale inspirací právě u tohoto materiálu se výrobci podařilo vyrobit sérii velmi zajímavou, kterou ocení hlavně Ti, kteří mají rádi něco moderního a výjimečného. Setkáte se tady celkem se čtyřmi formáty a to velkoformátem 45x90 cm či 22.5x90 cm, které můžete velmi dobře kombinovat, stejně jako formáty 60x60 cm a 30x60 cm. Jako ozdobný dekorační prvek zde poslouží dvě listely o šířkách 7,5x90 či 7,5x60 cm. Obklady a dlažbami keramičky Apavisa se můžete setkat nejen v interiérech, ale pro svou velmi nízkou nasákavost se velmi dobře hodí také na fasády budov či do vysoce frekventovaných objektů. Apavisa své výrobky, obklady a dlažby, dodává do více než sta světových zemí.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Trend
Marca Corona
Sichenia
Ceramica Magica
Monocibec