Znáte z našeho katalogu

Banner

Imitace mramoru

imitace mramoruNeustálý zájem zákazníků, kteří preferují harmonický a nadčasový design rozšiřuje poptávku po keramických dlažbách a obkladech v imitaci mramoru. Vzhled vzácného kamene mramoru patří již léta mezi aktuální a žádané trendy vůbec. Mramor jako takový evokuje pocit přirozené čistoty, vzdušnosti a luxusu. S keramickými obklady a dlažbou v imitaci mramoru vytvoříte vkusný interiér, který nikdy nezevšední. Keramické produkty již nepatří pouze do koupelen, ale ba naopak se přesouvají do celého interiéru.

Imitace mramoru Impronta Moderní digitální tisk umožňuje vytvořit efektní povrch v béžových, šedých a hnědých odstínech, které jsou protkány stopami barevných minerálů, šupinkami slídy nebo jemně mramorovaným žilkováním. Vzhled mramoru vynikne zejména ve velkých formátech, kdy velké formáty s minimálními spárami působí opticky jednolitě a čistě. V nabídkách renovovaných výrobců nechybí keramická dlažba a obklady ve velikosti od 120x120 cm, 90x90 cm, ale i formáty 300x100 cm, 300x150 cm, a to jak tenké v tenkých i standardních tloušťkách.

Výrobce Impronta nabízí nádhernou sérii Marmi Imperiali v imitaci mramoru, která se vyrábí v šesti sofistikovaných barvách, kdy barvy spolu s jedinečným žilkováním reprezentují jedinečnou krásu přírodního kamene, která vynikne ve všech prostorách bytového interiéru. Také velké formáty 45x90 cm, 80x80 cm a 80x180 cm nastavují nové standarty v možnostech využití. Nádherný vzhled této série originální, moderní a nadčasové prostředí. Výrazným prvkem je dekor, který na podlaze navozuje pocit koberce a je k dispozici v teplém i studeném odstínu. Transparentní a lesklý povrch série Marmi Imperiali odráží světlo a vytváří na plochách důmyslnou směs barev a dynamický pohyb.

Imitace mramoru Cisa

 

Také série Cisa Royal Marble nabízí luxusní vzhled kamene ve čtyřech barvách a v lesklém povrchu. Odstíny bílé, béžové, šedé a černé barvy působí plným, transparentním a autentickým dojmem. Série je doplněna mozaikou ve čtvercových a kulatých tvarech. Krásný a noblesní vzhled dodají dekory, které napodobují vzhled starodávných vzorů a ornamentů. Cisa Royal Marble je vhodná do všech prostor interiéru, a to jak na podlahy, tak na stěny. S její pomocí dosáhnete elegantního, sofistikovaného a luxusního vzhledu.

Majestátní vzhled, připomínající šlechtické vily z konce XIX. století evokuje série Piemme Marble Crystal. Série nabízí výběr z nejkrásnějších mramorových kamenů, které navozují výjimečný a luxusní styl. Formát 30x90 cm umožňuje vytvoření opticky čistých ploch, kdy vynikne jedinečné žilkování a barevné nuance. K dispozici je bílá, béžová, šedá a černá barva. Nabídka dekorů zahrnuje obklady s plastickým vzorem, nebo s bohatými ornamenty, které jdou do hloubky. Luxusní a nadčasový styl série Piemme Marble Crystal  vynikne jak v koupelnách, tak i ve zbývajících prostorách.

 

Imitace mramoru Rako Klasický vzhled mramoru, kdy základ tvoří bílá barva, nabízí série Rako Glamour. Kontrast bílé barvy s jemnou strukturou žilkování přírodního mramoru nabízí neopakovatelnou atmosféru. Série se vyrábí ve formátu 30x60 cm, v matném i lesklém povrchu. Základní vzor oživují dekory, které nabízejí klasický nebo moderní styl. „Klasický“ styl oživí tzv. psaníčka, kazety a moderní variantu představují obkládačky s celoplošným listrovým dekorem a řezaná mozaika 5 x 5 cm. Série Rako Glamour navodí svěží pocit čistoty a vzdušnosti.

Nabídek imitací mramoru v oblasti keramických dlažeb a obkladů najdeme nespočet. Od klasických vzorů, po moderní barevné variace. Stačí se jen rozhodnout, jaké variantě dáme přednost.  Ale jedno jisté, design mramoru bude stále na vrcholu žádanosti v oblasti bytového designu vůbec. Pokud chcete vidět víc sérií, které věrohodně imitují mramor, ať už proto, že jste se pro tuto dlažbu a obklady rozhodli do svého interiéru, nebo proto, že vás prostě jen zaujala, spoustu insirace najdete na stránkác studio koupelen.

 
 
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ariana Valverde
Cedir
Lea
Settecento
Naxos