Znáte z našeho katalogu

Banner

Interiér v elegantním stylu je a vždy a bude trendy

interier elegantnim stylu 3Co se týká dnešních moderních interiérů a vůbec trendů v moderním bydlení, kolikrát má člověk pocit, že to, co bylo dřív nemyslitelné je dnes naopak vyhledávané a velmi moderní. Jenže, znáte to, čím větší výstřednost, tím více se brzy okouká. Jistě trendy jsou fajn, ale někdy je méně více. Nemají všichni pocit, že si nutně musí pořídit dlažbu, která připomíná vydrolený beton, či rezavé železo. Obzvlášť ti z nás, kteří si domov zařizujeme s rozvahou, aby se nám líbil i v dalších letech. Ne každý má finanční možnosti, aby svému domovu dával po dvou letech nový kabát.

 

interier elegantnim stylu 2 Vsadit na klasiku a nadčasovou eleganci se v tomto případě vyplatí. Proto je dobré se zamyslet nad barvami především stěn a podlahy. Tady je dobré volit neutrální odstíny, které lze případně vhodně oživit, či doladit nábytkem a doplňky. Neutrální, elegantní a příjemný vzhled nám zajistí barvy jako je béžová, bílá, šedá, hnědá a v neposlední řadě i černá barva. Odstíny volíme i podle velikosti bytu a místností.   Inspirovat se může třeba v sérii keramické dlažby a obkladů  Marazzi Stonevision.

 

Svou roli jistě hrají i velikosti keramických dlažeb a obkladů. Pryč je doba, kdy na trhu byly k dostání dlaždice o jednotné velikosti. Dnešní nabídka renovovaných výrobců disponuje širokou škálou rozměrů v čtvercových i obdélníkových formátech. Formáty lze využít k optickému zvětšení či prodloužení místnosti. Úzký formát 20 x60 cm, který položíme na výšku, nám prostor opticky prodlouží. V současné době jsou trendem velké formáty keramických dlažeb a obkladů, kde najdeme výšku až 100x300 cm a tloušťku 0,3 mm. Nabízejí pokládku na stávající plochy, což ušetří jak čas, tak finance vynaložené na bourání. Ale především velký formát vytvoří v prostoru opticky jednolitý a čistý celek, kde je minimum spár. Takový prostor pak vypadá vzdušně a prostorně. Takové obklady a dlažbu nabízí například výrobce Kerlite v sérii Elegance.

 

interier elegantnim stylu 4

Pokud zvažujete jaké barvy a styl zvolit do svého domova, pak s klasickou elegancí nešlápnete vedle. Vždycky si zdánlivě fádní prostor můžete oživit výrazným nábytkem, či bytovými doplňky. Přírodní neutrální a zemité odstíny barev působí příjemně na naši psychiku, a příznivě ji ovlivňují. Pocit domova a jeho teplo pomůžou vytvořit také dlažba a obklad imitující přírodní dřevo a kámen. Taková série Cerdomus Rok nabízí design přírody a jehož barvy se postarají o domáckou, vřelou a harmonickou atmosféru. Co si pod pojmem klasická elegance představujete Vy?

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Graniti Fiandre
Ceramiche Flaviker
Garfloor
Pastorelli
Alaplana Ceramica