Znáte z našeho katalogu

Banner

Jak jste na tom Vy?

Obr.1JakjstenatomvyJste mladí, hodláte si pořídit nový domeček a založit rodinu? Hledáte do své koupelny a dalších místností dlažbu či obklad? Do čeho oblečete stěny, jaký pořídíte nábytek? Je to krásné období, založíte rodinu, budete vychovávat děti a čeká Vás spousta radostí, no ale také starostí. Takový už je život, to všechno sebou přináší. Pokud se chcete se mnou podívat, jak si můžete zjednodušit výběr obkladů a dlažeb pro Vaše bydlení, můžu Vám představit, co všechno je k mání, co se líbí mně a o čem můžete třeba jen uvažovat i Vy.

 

Obr.2JakjstenatomvyVýrobci obkladů a dlažeb nabízí mnoho materiálů, z jejíchž imitací si můžete vybrat právě to, co bude vyhovovat Vám. Můžete vybírat mramor, kámen či dřevo, pokud chcete ještě modernější materiály, můžete se podívat na nabídku keramických obkladů a dlažeb v imitaci betonu či kovu. A to existuje imitace betonu či kovu, to bychom si měli dát na podlahu či stěnu? Takto mi můžete oponovat, ale budete se divit, opravdu i takového materiály můžete najít v keramické dlažbě. A že vypadají moc hezky a pokud máte rádi něco výjimečné, třeba budou právě tím, po čem toužíte a co byste chtěli do svého bytu pořídit. A věřte, že takový beton vůbec nemusí působit strohou šedí, jak si mohou mnozí z Vás přestavovat. Ona totiž taková imitace betonu nemusí mít zrovna barvu šedou, ale najdete ji třeba v bílé či hnědé. Jedním z takových příkladů je třeba kolekce Cifre Nexus, kde se právě dlažba v imitaci betonu v bílé vedle šedé vyskytuje. A některé z jeho dlažeb jsou vhodné nejen do interiérů, ale můžete je použít i do venkovního prostředí. A prostředí, které tato dlažba vytvoří, ať už ji použijete jen na podlahu či i na stěny, bude působit velmi moderně. Takže mladým se určitě bude líbit.

 

Obr.3Jakjstenatomvy

Velmi zajímavou kolekcí v této krásné imitaci je také od výrobce Atlas Concorde kolekce Mark Floor design. Tuto dlažbu, která i přesto, že je imitací betonu, se vyrábí v jiných barevných odstínech než šedé, můžete použít jak do své koupelny či obývacího pokoje, ale může ozdobit Vaši terasu či chodník před domem. Co říkáte, myslíte, že by Vám taková dlažba mohla vyhovovat? Myslím, že interiér bude zase tvořit krásné, moderní, čisté prostředí. Zkuste se podívat na realizace třeba na studiukoupelen. Z mnoha sérií, které výrobci představují, se zmíním ještě o jedné. Je to krásná imitace betonu od keramičky Ariostea Building, kde najdete dlažby v několika barevných provedeních, kde mě třeba zaujala dlažba v hnědé, která vypadá úžasně, a úplně si ji doma dovedu představit. Co vy říkáte na tento zajímavý design – imitaci betonu? Myslíte, že stojí za to se na nějaké realizace podívat a imitaci betonu pustit za hranici svého soukromí? 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Casalgrande Padana
Tagina
Ariostea
Todagres S.A.
Savoia Italia