Znáte z našeho katalogu

Banner

Je cotto styl stále trendy?

imoCamelot001miniTaké máte pocit, že cotto styl keramických dlažeb byl, je a bude stále žádaný? Určitě se nemýlíte, cotto dlažba, která je typická oranžovocihlovou barvou, a která dotváří rustikální styl, bude „in“ stále. Nemalou zásluhu na oblíbenosti cotto stylu mají teplé až vřelé barvy, které se rozšiřují o další barevné nuance v červené, béžové či oranžové.   V současných sériích najdeme krásné barevné odstíny keramických dlažeb, které jsou doplněny barevnými dekoračními prvky.  Cotto styl ve vás vytvoří tu pravou náladu starého venkova, či středomořských vesniček. Cotto styl je vhodný jak interiérů, tak do exteriérů.

 

MusisVesuvio001 Keramická dlažba v cotto stylu dokonale napodobuje starou cihlovou dlažbu s jeho jakoby „ochozeným“ povrchem a s nerovnými okraji. Je proto vhodná na rekonstrukce či renovace venkovských domů a stavení, kde dotváří harmonickou náladu v souladu s přírodním prostředím. Často se používá také k renovacím dvorů a chodníků.

 

 

 

 

Keramická dlažba cotto vynikne také na terasách, pergolách či balkónech. Dokáže navodit přátelskou a klidnou atmosféru.  Jednolitou barevnou plochu podlahy lze vkusně oživit třeba dekory ve stejné barvě s plastickými vzory geometrických motivů, nebo rostlin.

 

 

monocibeccottodellarosa01 Intimní a romantický pocit sálá z obrázku restaurace, která je zrealizovaná ve venkovském stylu. Oranžová barva stěn dokonale ladí s odstínem cotto dlažby, a celek je umocněný stylovým nábytkem a krbem. Dovedu si představit že, v takové restauraci sedím a vychutnávám si tu kouzelnou atmosféru, která mě dokonale uvolní a dodá patřičnou energii.

 

 

 

 

imoCamelot001 Také interiér bytu či domu nezůstává zkrátka. Cotto styl vynikne v obývacích pokojích, ložnicích,  halách, i na schodištích, kde umocní vznešenou a působivou náladu. Pak už jen stačí doladit interiér masivním nábytkem, nebo nábytkem z proutí. Ke cotto stylu se výborně hodí starodávný nábytek, který si můžete koupit na zakázku, nebo se podívat v prodejnách se starožitnostmi.

 

 

 

gardeniaorchideaCottoreale01 Cihlové odstíny patří mezi stálice na nebi keramických dlažeb a obkladů. K dispozici je stále větší množství formátů odstínů i netradičních dekorů. Určitě je těžké z toho množství produktů vybírat, ale podstatné při výběru jakékoli keramické dlažby a obkladů by měla být špičková kvalita, proto vybírejte pečlivě i výrobce. Jen tak vám dlažba bude sloužit dlouhou dobu, aniž bude podléhat opotřebení.

 

 

 

 

 

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Rako
REX
Ceramica Vogue
Iris Ceramica
Appiani