Znáte z našeho katalogu

Banner

Konečně budeme mít víkendový domeček

93Dlouhá léta sníme s manželem o tom, že si jednou pořídíme domeček, kam budeme utíkat do přírody a užívat si klidu a pohody. Teď, v době kdy už se děti staví na své vlastní nohy, vypadá, že by se nám náš sen mohl konečně splnit. Rýsuje se nám menší domeček, uprostřed přírody, obklopený zahrádkou, kterou bych brzy měla ráda plnou kytiček. No té zeleninky taky trošku, to se rozumí, nějaký ten stromeček s dobrým ovocem už v zahrádce je, ale nebudeme to přehánět, vždyť tu budeme povětšinou jen sami dva.

 

94 A protože bychom si úpravy v domečku i okolí udělali podle toho, jak je máme vysněné, plánujeme kolem celého domečku keramickou dlažbu v cotto stylu. Hledala jsem proto dlažbu a objevila něco moc hezkého od keramické společnosti Cedir. Dlažba je přesně taková, jakou máme vysněnou, v červeném provedení, a je možné ji zdobit velmi jemným dekorem. Takže může krásně lemovat záhonky, plné krásných barevných kvítků.

 

Do interiérů domečku bych ráda použila dlažby a obklady ve stejném stylu. Velmi zajímavou dlažbu jsem viděla u stejného výrobce. Je možné ji krásně zdobená majolikou a lemovat dekoračními listelami. Prostě vytvořit prostředí, které bude příjemné a útulné a bude navozovat pocit pohody.

A jak zařídit kuchyni? Asi rovněž ve stejném stylu, protože styl cotto mě opravdu chytil za srdce. A protože ráda peču a vařím, tak už se těším, jak se mi bude v nové, stylové kuchyni vymýšlet a realizovat dobroty.

 

95

Doufám, že se nám co nejdříve podaří zrealizovat úpravy domečku, položit dlažbu a vybavit chaloupku vším potřebným tak, abychom se co nejdříve mohli přestěhovat z města do přírody a užívat si podzimu života v krásném prostředí.

 

Vůbec nebude od věci, když nás budou v našem „malém ráji na Zemi“ navštěvovat děti s rodinami, aby mohli načerpat energii, protože v dnešním uspěchaném světě je taková oáza klidu, jakou si s manželem hodláme zařídit, opravdu k nezaplacení. A vnoučatům určitě prospěje pobyt na čerstvém vzduchu a les, který je blízko tohoto vysněného domečku, jim nabídne zábavu v podobě hledání hříbků na výbornou smaženici. Pokud se i vy chystáte na podobný projekt a nevíte, co by se Vám ze všech možných stylů líbilo nejvíce, koukněte se na stránky studiokoupele.cz a jistě získáte spoustu inspirace.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Aquileia
Sicis
Sant'Agostino
Lea
Cotto d'Este