Znáte z našeho katalogu

Banner

Konfereční stolek či sedací souprava z palet – už jste o tom slyšeli?

File29Už jste slyšeli, co všechno se dá vyrobit třeba z takového odpadního materiálu, jako jsou palety? Pokud ano a chystáte rozvinout svou tvořivost a vyrobit si z palet třeba právě zmiňovaný konfenční stolek a nevíte, co na podlahy či stěny, aby interiér ladil, můžete se nechat inspirovat velmi zajímavou sérií dlažeb od keramického výrobce Aparici.

 

File28 Název této velmi originální série keramické dlažby je Kindom. Série je velmi zajímavou imitací dřeva, která nám určitě překvapí svou zvláštností a výjimečností. Ptáte se v čem je tato série výjimečná? Kindom sir obsahuje totiž jen jednu barvu a jeden formát a to v barevném provedení oak, ale je zde dekorační prvek, který dokáže proměnit charakter místnosti. Je to dekor krásné kazetové podlahy, který je zde ve čtyřech barevných variantách, které jsou odlišné jen nepatrně. Spolu s jednobarevnou dlažbou v imitaci dubu dokážeme vytvořit velmi zajímavé obrazce, které v interiéru a to především bytovém dokáží vykouzlit přímo luxusní atmosféru, vytvořit teplo domova a dodat místnosti velmi zajímavý charakter. Pokud daný interiér doplníme ještě odpovídajícím nábytkem, vytvoříme krásně stylové prostředí. Dlažba i dekor jsou v jednom formátu a to 29,2x59,2 cm, takže je můžeme bez problémů kombinovat a vytvořit např. obrazec pod jídelním stolem. K doladění slouží 8 cm listela ve stejné délce jako obklad. Kindom duke, kde je základní jednobarevná dlažba v imitaci dubu doplněna dekorem krásných ornamentových kazet, přinese prostředí dýchající pohodovou atmosférou s náledech luxusu.

 

File30

Kindom baron je vyráběn v rozměru menším, je velmi neobvyklého barevného provedení, které je vhodné i do moderních interiérů, protože vzor dlažby nám dává naši fantazii rozvinout do největší šíře. Každý v této dlažbě může spatřit svoje, je to dekor opravdu originální, který může být použit i v prostředí velmi moderním, kde můžeme doladit třeba nábytkem, který jak je moderní trend dnešní doby, vyrobíme třeba z již právě zmiňovaných palet. Budeme překvapeni, co kombinace této keramické dlažby a tohoto materiálu provede s interiérem, jak zajímavé prostředí, ve kterém se jistě budeme cítit dobře, dokáže vytvořit. Takže zkuste se nechat touto sérií inspirovat třeba na stránkách studia koupelen a nic Vám nebude bránit pustit se do práce 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cotto d'Este
Cir
Tau
Levantina by Techlam
Ston