Znáte z našeho katalogu

Banner

Konferenční stolek či sedací souprava z palet – už jste o tom slyšeli?

domUž jste slyšeli, co všechno se dá vyrobit třeba z takového odpadního materiálu, jako jsou palety? Pokud ano a chystáte rozvinout svou tvořivost a vyrobit si z palet třeba právě zmiňovaný konvenční stolek a nevíte, co na podlahy či stěny, aby interiér ladil, můžete se nechat inspirovat velmi zajímavou sérií dlažeb od keramického výrobce Aparici .

dom1 Název této velmi originální série je Kindom. Série je velmi zajímavou imitací dřeva, která nám určitě překvapí svou zvláštností a výjimečností. Ptáte se v čem je tato série výjimečná? Kindom sir obsahuje totiž jen jednu barvu a jeden formát a to v barevném provedení oak, ale je zde dekorační prvek, který dokáže proměnit charakter místnosti. Je to dekor krásné kazetové podlahy, který je zde ve čtyřech barevných variantách, které jsou odlišné jen nepatrně. Spolu s jednobarevnou dlažbou v imitaci dubu dokážeme vytvořit velmi zajímavé obrazce, které v interiéru především bytovém dokáží vykouzlit přímo luxusní atmosféru, vytvořit teplo domova a dodat místnosti velmi zajímavý charakter. Pokud daný interiér doplníme ještě odpovídajícím nábytkem, vytvoříme krásně stylové prostředí. Dlažba i dekor jsou v jednom formátu a to 29,2x59,2 cm, takže je můžeme bez problémů kombinovat a vytvořit např. obrazec pod jídelním stolem. K doladění slouží 8 cm listela ve stejné délce jako obklad. Kindom duke, kde základní jednobarevná dlažba v imitaci dubu je doplněna dekorem krásných ornamentových kazet, přinese prostředí dýchající pohodovou atmosférou s nádechem luxusu.

dom2

Kindom baron je vyráběn v rozměru menším, je velmi neobvyklého barevného provedení, které je vhodné i do moderních interiérů, protože vzor dlažby nám dává naši fantazii rozvinout do největší šíře. Každý v této dlažbě může spatřit svoje, je to dekor opravdu originální, který může být použit i v prostředí velmi moderním, kde můžeme doladit třeba nábytkem, který jak je moderní trend dnešní doby, vyrobíme třeba z již právě zmiňovaných palet. Budeme překvapeni, co kombinace této dlažby a tohoto materiálu provede s interiérem, jak zajímavé prostředí, ve kterém se jistě budeme cítit dobře, dokáže vytvořit. Takže zkuste se nechat touto sérií inspirovat třeba na stránkách studia koupelen a nic Vám nebude bránit pustit se do práce.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Aquileia
Cotto d'Este
Ergon
Antiche Fornaci D'Agostino
Marazzi