Znáte z našeho katalogu

Banner

Kontrastní bílá a černá barva… líbí se Vám v interiéru?

kontrastni cernabíla 1Patříte k těm, kteří dávají přednost eleganci v černé a bílé barvě? Kontrastní odstíny jsou častou volbou pro ty, kteří mají rádi specifický styl a zajímavý design. Bílá barva, která má lesklý povrch je v současné době velmi žádaná a moderní. Není se čemu divit.  Obecně bílá barva navodí pocit čistoty a vzdušnosti. Také se velmi dobře dá kombinovat s dalšími barvami, nejen s černou. Kombinaci bílé a černé je velmi výrazná, a tak se s ní můžeme setkat především u mladých lidí, a u lidí, kteří dávají přednost osobitosti a jednoduchosti.

 

kontrastni cernabíla 2 keramické dlažbě a obkladech najdeme série, které tvoří právě kombinace bílé a černé barvy s matným i lesklým povrchem, není jich mnoho, ale jsou. Například italský výrobce Armonie by Arte Casa má v nabídce zajímavou sérii keramických obkladů Bianco&Nero, která nabízí produkty určené především do koupelen. Najdeme zde zajímavé dekorované obklady, které mají luxusní vzhled geometrických prvků v černobílém provedení. Také série Armonie by Arte Casa Diamante dokáže oslnit černou a bílou barvou ve velmi vysokém lesku, které doplnila o barvu červenou a hnědou. Co ale činí sérii mimořádnou, je plastický vzor, kdy obklady jakoby vystupují za stěny, což spolu s čistými barvami a vytváří neobyčejně působivou hru stínů a lesku. Výhodou kvalitních dlažeb a obkladů je i to, že nepotřebují žádnou zvláštní očistu. Pokud jimi obložíte koupelnu, nemusíte se bát, že lesk naruší zaschlé kapky.

 

kontrastni cernabíla 3

Pokud máte rádi mramor a jeho čistou krásu, i tady se najde kombinace černé a bílé barvy. Výrobce keramické dlažby a obkladů Marazzi v tomto duchu nabízí sérii EvolutionMarble nabízí sérii, kde najdeme právě úchvatný vzhled mramoru v oslnivě bílé a černé barvě. Dovede si představit tu krásu, kdy máte v interiéru dlažbu a obklad z bílého a černého mramoru? A ještě ve vysokém lesku?  A pokud interiér doplníme stylovým nábytkem, klidně i ve výraznějších barvách výsledek bude vždy dokonalý. Černá dlažba na podlaze je pro mnohé z nás nepředstavitelná, ale pokud ji doplníte třeba bílými lištami, opticky se celek projasní. Také kombinace třeba s dlažbou imitující dřevo Vám vytvoří úžasný vzhled, kdy dřevo podtrhne teplo domova. Další volbou může být imitace kamene, která se právě s kontrastními barvami dobře snese. Pořídit si černobílý interiér nemusí být nutně extravagantní. Mezi jeho nesporné výhody, že jej můžeme oživit, a je na nás jak a čím. A jak Vám by se líbilo mít domov v černé a bílé barvě? 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Extraforte
Musis
Ariostea
Il Mosaico
Grespania