Znáte z našeho katalogu

Banner

Koupelna a interiér v zámeckém stylu

zám2Jsou prázdniny, možná chodíte se svými dětmi či vnoučaty nebo jen se svým životním partnerem, po památkách a zaujal Vás krásný interiér zámeckých komnat? Taky Vás napadla myšlenka, že byste rádi měli doma koupelnu nebo třeba obývací pokoj v zámeckém stylu?. Pokud ano, myslím, že nebude zase až tak velký problém tuto myšlenku zrealizovat.

 

zám Představím Vám koupelny, kterým, jak si myslím, klidně můžeme říkat, že jsou zařízeny v zámeckém stylu.

Myslím, že základem takovéto koupelny jsou obklady a dlažba v imitaci mramoru. Krásný design mramoru nám přinese, když jej použijeme do koupelny, kterou vybavíme historickým nábytkem, prostředí velmi příjemné, ze kterého bude sálat luxus zámeckých komnat, které se nám zachovaly a na které se chodíme dívat, když procházíme krásnými zámeckými interiéry našich historických památek, hradů a zámků.

Zámecký styl nám přináší mnoho možností, protože výrobci obkladů a dlažeb věnují hodně ze svých sérií imitacím mramoru, se kterými můžeme opravdu dělat zázraky a přizpůsobit si je svým představám. Nejsou vhodné jen do luxusních koupelen, hodí se i do dalších bytových interiérů, takže pokud máme chuť, můžeme si sladit do jednoho stylu celé své bydlení.

 

zám

Krása mramoru nám přinese prostředí velmi moderní nebo naopak dodá interiéru již zmiňovaný nádech historický, vše bude záležet na doplňcích, které do interiéru zvolíme. Vhodný nábytek nám doma dovolí zažívat prostředí, ve kterém žilo panstvo na zámcích. Naší představivosti se meze nekladou a výběr dlažeb a obkladů v tomto stylu a jak jejich krásu doladí třeba mozaika či vhodně tvarované listely bude jen na nás.

A že jde spojit krásu bydlení na zámcích s moderními prvky doby dnešní, si můžeme představit, pokud spojíme například luxusní sedací soupravu a interiér doplníme, kromě krásných, mramorových obkladů a dlažeb na podlaze či stěnách koberci či křišťálovým lustrem.

Zjistila jsem, že pokud budeme opravdu toužit po koupelně či jiném interiéru v zámeckém stylu, a máme představu, jak by naše bydlení mělo vypadat, můžeme si svůj sen celkem snadno splnit a vytvořit prostředí, ve kterém chceme žít podle svých představ. A pak žít tam s tím, koho máme rádi a s kým se budeme cítit dobře a spokojeně bude už jen na nás.  

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Grespania
Ergon
Savoia Italia
Sichenia
Armonie by Arte Casa