Znáte z našeho katalogu

Banner

Koupelna v novém domě

1624 006 ambzoomCelý život jsme žila v panelovém domě a tak jistě jaké každý, kdo v něm vyrůstal, začala jsem postupem času víc a víc doufat, že se mi jednou poštěstí, odstěhovat se do domku. Přece jen není úplně ideální každý den poslouchat, jak soused nad námi splachuje, sousedka vedle křičí na děti, jak jsou strašné a soused pod námi neustále nadává, že moc dupeme.

 

1624 010 ambzoom Když jsem začala chodit do práce a našla si partnera, myšlenka bydlení, kde bychom měli nějaké soukromý, vypadala neodolatelně. Uvažovali jsme nad tím i proto, že jsme měli velkého psa a i pro něj jsme chtěli jen to nejlepší. Když jsme měli dva příjmy, začali jsme o tom oba dva uvažovat. Během pár týdnů se z uvažování stalo rozhodnutí a my už jen řešili finanční možnosti a kam se vlastně přestěhovat.

 

Vybrali jsme dům, vzali si hypotéku a hned jak to šlo, nastěhovali jsme se. Domek nebyl žádná novostavba a tak jsme se rozhodli udělat několik nezbytných rekonstrukcí. Jako první přišla na řadu koupelna. Na té stávající bylo více než hodně vidět, že byla dlouhá léta používání spoustou lidí. A jelikož nás oba tato představa děsila, nebylo o čem diskutovat.

 

1624 019 ambzoom

Koupelna se dělala od základů nová. Nové vybavení, obklady, podlaha. Jelikož milujeme fialovou barvu, neměli jsme ani problém rozhodnout se, jak bude naše nová koupelna vypadat. Vzhledem k tomu, že jsme chtěli, aby podlaha něco vydržela, rozhodli jsme se pro keramickou dlažbu a obklady. Celá koupelna byla v kombinaci fialovo-bílé.

 

Rekonstrukce utekla překvapivě rychle a vzhledem k tomu, že nás na domku čeká ještě spousta práce, jsme rádi, že máme místečko, kde si můžeme, odpočinou a po těžkém dni relaxovat. Pokud se i vy chystáte na rekonstrukci, ale nemůžete se s partnerem shodnout, nebo si sami nejste jistí, co by se Vám líbilo, podívejte se na fotogalerii studiokoupelen.cz.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ragno
Cercom
Villeroy & Boch
Kronos
Powergres