Znáte z našeho katalogu

Banner

Krásná terakotová dlažba

File37Vesnické prostředí, ve kterém rádi trávíme dny volna o víkendech či dovolené přináší příjemnou, útulnou atmosféru, kvůli které si takový domeček pořizujeme, pokud nemáme zrovna to štěstí a nespadne nám do klína třeba dědictvím. Krásná dlažba, která pomůže vytvořit prostředí, ve kterém se dobře odpočívá a čerpá energie za slunných letních dnů, kdy můžeme při vaření odběhnout třeba pro čerstvou zeleninu ze zahrádky přímo na dvorek u domu či nasbírat houby na dobrou večeři do nedalekého lesíka, může vycházet třeba z výrobního závodu keramické společnosti Casa dolce casa.

 

File38 érie nazvaná Le Argille nabízí velmi zajímavé barevné kombinace keramické dlažby hned v pěti barevných provedeních. Vybírat můžeme z různých rozměrů, které jsou mezi sebou velice dobře kombinovatelné a výsledný efekt? Krásná keramická dlažba, která přinese prostředí, které nás energií přímo dobíjí. Vyvolává v nás pocit útulnosti a harmonice. Tato dlažba je vhodná jak do bytového interiéru, tak se velmi dobře uplatní třeba ve stylových kavárnách a restauracích. Další krásnou dlažbou, která rovněž velmi vhodně doplní prostředí venkovních stavení a je vhodná jak do interiérů, tak do prostředí venkovního je například keramická dlažba ze série Monterrey keramické společnosti Cifra. Vyrábí se v rozměru 45x45 cm ve dvou barevných provedeních a příjemné prostředí, které vytvoří, nám určitě přinese to, co od něj budeme očekávat. Krásu, pohodu a harmonii.

 

File39

Dobrou náladu a pocit harmonie, jako ostatní dlažby tohoto charakteru, přináší také velmi zajímavá série keramické dlažby, na které nás upoutá krásný vzhled dlažby. Tato dlažba je ručně vyráběna jsou na ní patrny nerovnosti a nedokonalosti. Tady je každý kus originálem. Vybírat můžeme až ze sedmi jemných odstínů od béžové po hnědou. Tady jsem se zaměřila na sérií Madreterra, které já jednou z mnoha sérií keramického výrobce Cedir. Dlažba, s jejímiž dekoračními prvky můžete čarovat, se může také stát vhodnou volbou do Vašeho venkovského stavení a nejen do něj. Výběr keramické dlažby a obkladů, které jsou vhodné do míst, ve kterých chceme odpočívat, by byl daleko širší, mnoho výrobců, kromě sérií věnujících se dřevu, kameni či mramoru, věnuje alespoň některou sérii materiálu cotto, který je svým designem a vlastnostmi tím pravých ořechovým právě do těchto prostor.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cercom
Mosaico+
Todagres S.A.
Casalgrande Padana
Kis