Znáte z našeho katalogu

Banner

Moderní bydlení

kd modrni bydleni130x90Pod slovy moderní bydlení si většina z nás představí pohodlí, komfort a špičkový design. Tedy místo, kam se rádi vracíme a kde trávíme svůj volný čas, ať už s rodinou nebo sami. Inspirujte se současnými trendy, které si kladou za cíl vytvořit estetické a funkční prostředí, kde bude radostně žít a čerpat energii do dalších dnů. Každý z nás ke svému životu potřebuje místo, kde se může umýt a osvěžit, místo, kde se dobře vyspí a místo, kde si může uvařit dobré jídlo.

 

kd modrni bydleni1 Můžeme začít pěkně od podlahy. Nabídka podlahových krytin je opravdu veliká, rozhodnout se můžeme nejen podle našich finančních možností, ale také podle vkusu a míry zatížení domova. Stále více se upouští od pokládky PVC a moderním trendem jsou keramické dlažby v imitacích kamene, dřeva apod. Z hlediska výhřevnosti a tepelné vodivosti jsou vhodné v místech, kde je podlahové topení. Nezanedbatelnou součástí je také snadná údržba a vysoká odolnost opotřebení. Na internetovém portále zabývající se nabídkou keramických dlažeb a obkladů najdeme nabídky od různých výrobců a v zajímavých cenových relacích. Jedním z nejdůležitějších míst je koupelna, která je také důležitou vizitkou majitele. Moderní koupelny v dnešní době nabízejí relaxační a pohodovou náladu. Zajímavé nápady a styly si můžeme prohlédnout na webových stánkách realizací koupelen, kde najdeme zcela určitě také inspiraci. Všeobecně mezi nejmodernější trendy v koupelnách patří výrazné barvy, nebo styly imitující kámen a dřevo. Nabídka sanitárního vybavení je také široká, na své si přijdou jak rodiny s dětmi, tak lidé s omezenými možnostmi, ať finančními, nebo zdravotními.

 

kd modrni bydleni3

Také kuchyně podléhají módním trendům a kromě elektrických spotřebičů se klade důraz na to, aby kuchyně působila vkusně a snadno se udržovala. Prohlédněte si fotogalerii kuchyní, kde nám světoví výrobci a designéři nabízí zajímavé i klasické realizace.

Ložnicím, nebo obývacím pokojům figuruje minimalistický styl, který preferuje jednoduchost a eleganci. Zajímavě vypadají projekty, kdy jsou podlahy v neutrálním odstínu a bytové doplňky v kontrastních, nebo výrazných barvách místnost oživují. Asi nejdůležitější věc, kterou si pořídíme jako první, je kvalitní postel, kterých je na trhu také velká nabídka.

Moderní bydlení je místo, kde jsme doma, a kde se cítíme dobře. Nemusíte se nechat ovlivňovat současnými trendy, ty můžete brát jen jako inspiraci, ale vytvořte si domov podle svých představ. Pokud zvažujete rekonstrukci, nebo dokonce si své bydlení nově stavíte, čerpejte informace a rady z internetového portálu, kde najdete vše o novinkách v oblasti bydlení a také vše, co se týká keramické dlažby, pokládky apod.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

FAP
Caesar
Marca Corona
Ceramica Vogue
Atlas Concorde