Znáte z našeho katalogu

Banner

Mramorový luxus, i vy si ho můžete doprát

 

athena_oniceMramor, při vyslovení tohoto slova na nás dýchne krása a luxus. Dlažby v imitaci mramoru nás proto určitě svou krásou zaujmou. Mnoho výrobců keramických obkladů a dlažeb věnuje některou ze svých sérií obkladům či dlažbám v tomto stylu – v imitaci mramoru, které můžeme využít jak v našich domovech, ale vhodné jsou i do komerčního sektoru a uplatnění najdou i v městských projektech. Jejich využití je tedy opravdu velmi široké.

 


DARK-EMPERADOR-04-BIG

Na samém vrcholu mezi obklady a dlažbami v imitaci mramoru je série, kterou výrobce nazval Marmi High. Představuje nám zde dlažby a obklady v originálním estetickém ztvárnění, ve velmi vysoké kvalitě. Obklady a dlažby s mramorovým efektem se vyrábí v různých rozměrech a několika povrchových úpravách.  Taková dlažba, kterou použijeme v kavárně či baru a její krásu zvýrazníme kombinací lesklého a matného povrchu nemá chybu a o zákazníky v takovémto prostředí jistě nebudeme mít nouzi.

 

gallery002 Velmi zajímavou kolekcí je kolekce, která je pojmenována Concorde Gallery. Tato kolekce je inspirována přírodním kamenem, jeho žilkováním a odstíny. Vznikly nám tak dlažby, které jsou leštěny tak, že lámou světlo a také proto, že jsou pokládány s minimálními spárami, vytváří krásný hladký povrch. Tato kolekce obsahuje i dekory, které poskytují široké možností využití a spolu se zajímavými barvami a rozměry, ve kterých se vyrábí, vytvářejí široké možnosti k vytvoření moderního designu. Pokud bude použita v moderním butiku, jistě upozorní na krásné zboží, které je v takového prodejně nabízeno.  Je součástí jakési obchodní strategie – no prostě krásné ke krásnému. Vytvoří prostředí, kam se k Vaší radosti, budou zákazníci rádi vracet.

 

style002 Pěti barevnými odstíny mramoru bílé a béžové barvy se nám představuje kolekce, která je vyrobena s technickou a estetickou dokonalostí, s velkým smyslem pro detail. Výrobce nazval tuto kolekci Style. Její obklady a dlažby na nás zapůsobí nadčasovou elegancí a vytříbeným vkusem.  Je vhodná jak do bytových tak komerčních interiérů. Tyto obklady a dlažby v krásné imitaci mramoru jsou velmi odolné proti opotřebení a velmi nenáročné na údržbu.

 

 

 

CenMarmiita2002 V šesti krásných barvách s jemným mramorováním se nám představuje dlažba kolekce Selecta Marmi, která je vhodná převážně do velkých prostor, kde můžeme dát vyniknout její kráse. Ve velkém prostoru bude působit vzdušným a čistým dojmem.  V takovém prostředí, které nás osloví krásnou dlažbou, se nám bude velmi příjemně nakupovat.

 

Ale imitace mramoru, jako obklad nebo dlažba, není vhodná jen do nádražních hal či velkých marketů. Je krásným keramickým obkladem či dlažbou, který najde své uplatnění především v našich koupelnách či bytových interiérech. S imitací mramoru se setkáváme v obývacích pokojích, kde se stále častěji používá keramický obklad nejen jako podlahová krytina – dlažba - ale zdobí i stěny těchto místností. Ne jinak je tomu v našich ložnicích, kde imitace mramoru přinese modernost až luxus a toto prostředí opravdu oživí zvláštním a moderním pojetím.

 

Koupelna, oblečená do mramorového „kabátu“ ve světlé barvě, kde krásu mramoru zvýrazní doplňky, se stane luxusním místem relaxace, které budeme využívat jistě hodně často a rádi.

 

athena_onice001 Přišla jsem k závěru, že obklady a dlažby v imitaci mramoru můžeme použít téměř všude, kde chceme vytvořit krásné a moderní prostředí až s nádechem luxusu. Výběr obkladů a dlažeb této imitaci je na trhu ve velmi široké škále jak barev, tak i rozměrů, jejich výrobou se zabývá mnoho výrobců, takže vybrat to, co bude vyhovovat právě Vám, bude sice náročné, ale věřím, že určitě vyberete právě to, co bude přesně splňovat Vaše představy o použití keramického obkladu či dlažby právě v prostředí, kam se je rozhodnete použít. Věřím, že vyberete dobře a budete se svým výběrem spokojeni dlouhá léta.

 

 

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Bardelli
FAP
Musis
Ceramica Colli di Sassuolo
Versace