Znáte z našeho katalogu

Banner

Obklady v imitaci kamene

Obr. AHledáte obklady malých rozměrů do Vaší kuchyně či koupelny?. V dnešní době „letí“ spíš formáty velké, ale vyrábí se ještě i formát malý? Chcete krásné dekory do obkladu za kuchyňskou linku či do koupelny. Představím Vám keramický obklad, který před časem padl do oka mě. Také jsem byla v situaci, že bylo třeba vyměnit obklad za kuchyňskou linkou a měla jsem představu o malých kachličkách. Nebylo to snadné, protože obkladů v rozměru 10x10 cm jsem na trhu zase až tolik nenašla.

 

Obr. B Ale přece jen se podařilo. Našla jsem obklady, které mi hned padly do oka. Jsou nejen takového formátu, jaký jsem si představovala, ale mají velice zajímavou povrchovou úpravou, která trošku připomíná satén, a vypadají plasticky.

Dekorační prvky v plastickém provedení, krásná mozaika a mohla jsem si vybrat až ze čtyř barevných provedení. Vyrábí se totiž v černé a bílé, ze kterých jde vytvořit velké množství kombinací, které vypadají velmi elegantně a v béžové a hnědé, které k sobě taky velmi dobře ladí a dokáží vytvořit velmi příjemné a útulné prostředí.

 

Já osobně jsem si vybrala béžovouhnědou, to jsou moje barvičky, černobílá kombinace není zrovna můj šálek čaje, i když někdy vypadá fantasticky. No ale jsme každý jiný a na barevné kombinaci jsem se shodla i s manželem.

Obr. C

Krásné dekorační prvky jsme použili jako ozdobu do obkladu a na podlahu dali béžovou keramickou dlažbu ve stejném barevném odstínu. A proto, že ráda vařím a peču, trávím v kuchyni hodně času, jsem spokojena, že toto prostředí odpovídá mým představám a cítím se v něm velmi dobře a práce mi jde krásně od ruky. Kuchyňskou linku jsme samozřejmě vyměnili novou, už nesla stopy mnoholetého používání. Takže krásný lustr a záclona doladili celý interiér kuchyně, kde se opravdu cítím moc fajn.

Pokud i vy chcete toto místo, kde chystáte dobrůtky pro celou rodinu mít zařízeno podle svých představ, není v dnešní době problém najít výrobce, který vyrábí obklady a dlažby právě takové, které máte uloženy někde hluboko ve svém snu o krásné kuchyni či koupelně. A pak už zbývá jen ten sen zrealizovat. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Marazzi
Ston
Cotto d'Este
Cerdomus
Garfloor