Znáte z našeho katalogu

Banner

Okolí vašeho domu

natural01Máte zahradu či dvorek a toužíte si vytvořit místo, které bude sloužit nejen k odpočinku a setkání s přáteli? Pořiďte si pergolu! Hlavně v létě bývají pergoly neocenitelným místem, kde trávíme většinu času a které rozšíří obytný prostor. Na trhu je velký výběr různých modelů a konstrukcí, ale základem, jako vždy u všeho, je podlaha. Opět záleží, jaký materiál při stavbě pergoly použijeme, ale je dobré kombinovat tak, aby celek ladil a jeho údržba nezabrala hodně času a finančních nákladů.

  

monocibecgreatstone02 Na podlahu pergoly můžeme položit dřevo či kámen, ale určitě se shodneme na tom, že co do nákladů a údržby jednoznačně vyhrává keramická dlažba. Protože pergola by měla ladit s okolním prostředím a přírodou, jsou na podlahu vhodné imitace přírodních materiálů, ve všech jeho podobách. Výrobci keramické dlažby a obkladů se dnes doslova předhánějí v dokonalosti imitací, takže od pravých produktů je v podstatě nerozeznáte. A to jak na pohled, tak na dotek. V jejich sériích, určených pro venkovní použití, najdeme spoustu barevných nuancí, formátů a povrchů.

Pokud se rozhodnete pro imitaci kamene, určitě nesáhnete vedle. Kámen jako takový se hodí téměř všude, a skvěle koresponduje s jakýmkoliv prostředím. Nabídka keramické dlažby a obkladů v imitaci kamene je široká.  Nádherně působí třeba podlahy v jednom barevném odstínu, ale kde skladba různých formátů tvoří mozaikový vzor. Na obrázku vidíme dokonalou napodobeninu kamene, se všemi nerovnostmi okrajů či povrchu. Barva vzhled této keramické dlažby vytváří příjemný a vřelý pocit.

Pro dokonalejší splynutí s přírodou je možno použít dlažbu složenou z nepravidelných kousků kamene, a i zde můžete zvolit variantu jednobarevnou, nebo více barevných odstínů jedné barvy. Dlažba v imitaci kamene nechá vyniknout jakékoli zahradní konstrukci i nábytku, a vždycky bude působit nadčasově a přitom elegantně.

 

plan001

Nádherná imitace cotto dlažby vytvoří prostor plný vřelosti a harmonie, obzvlášť když ji doladíme stylovým dřevěným nábytkem a doplňky.  Dlažbu můžeme oživit listelami, nebo originálními dekory. Vznikne nám tak příjemné prostředí, které navodí tu správnou náladu pro odpočinek a relax.

Ty, kteří upřednostňují dřevo, zcela jistě také uspokojí nabídka keramická dlažby v imitaci dřeva. Opět výrobci nabízí nepřeberné množství barev, povrchových struktur a formátů. Můžeme si vybrat mezi produkty, které připomínají dřevěné desky, parkety, nebo tvoří mozaiku.

Výhody keramické dlažby v exteriéru jsou značné.  Povrch této keramické dlažby splňuje veškeré kritéria a normy pro venkovní použití, ať už je to protiskluzovou, nebo odolnost proti otěru. Renovovaní výrobci nabízejí dlažbu i obklady ve špičkové kvalitě, kterou časem oceníte. Investice do keramické dlažby se vám mnoho násobně vrátí dlouhou životností, snadnou údržbou a vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Refin
Ceramica di Sirone
Ceramiche Flaviker
Atlas Concorde
Gardenia Orchidea