Znáte z našeho katalogu

Banner

Opravdu originální vzory dlažeb

originálníUrčitě znáte situaci, že koupelna či kuchyně dosluhují a vy jste se rozhodli dát jim nový kabát. Stane se Vám to v mládí, pokud neopustíte rodné hnízdo dřív, než se rodiče do rekonstrukce pustí, a pak když zařizujete své bydlení, při stěnování, pokud máte toulavé nohy a pokud ne, tak určitě k tomu přijde po létech, kdy byt už po rekonstrukci volá proto, že je zastaralý jak fyzicky tak morálně.

 

originální1 Tato situace teď nastala u nás. Listuji si proto na internetových stránkách, protože dozrála doba, kdy se hodláme s manželem do rekonstrukce koupelny pustit co nejdříve, a narazila jsem na výrobce, který mě opravdu zaujal. Jedná se o Francouzskou keramičku Winckelmans a její dlažby jsou opravdu tak zajímavé, že bych se ráda s Vámi o ně podělila. Myslím, že své uplatnění najdou, kromě koupelen, na mnoha dalších místech a určitě nás svou krásou a jedinečností velmi zaujmou. Trošku nám mohou připomínat retro styl, který se zde mísí s moderním pojetím keramické dlažby až tak, že vytváří dlažby, které mají nadčasovou krásu. Určitě by koupelna či prodejna nebo kam všude bychom si tyto velmi zajímavé dlažby položili, našli své příznivce, protože prostředí, které dokáží vytvořit, působí opravdu velmi příjemným a uklidňujícím dojmem. Jsou vhodné i do restaurací či jiných veřejných prostorů. Vyrábí se v mnoha barevných provedeních a formátech povětšině menších, setkáváme se zde kromě klasiky i se šesti či osmiúhelníky, ze kterých se dá sestavit opravdu dlažba taková, jakou si budete přát. Výrobce zařadil dlažby do sérií a tyto série můžeme libovolně kombinovat.

 

originální2

Tak jsme se s manželem domluvili, že si na dlažby a obklady této keramicky posvítíme víc a možná je použijeme i do kuchyně, ať máme tyto dvě místnosti ve stejném stylu. Jedná se o vzory velmi originální, které nám velmi padly do oka, protože opravdu mají co nabídnout a kreativitě se zde meze nekladou.

 

Už se moc těším, že naše koupelna a kuchyně bude v novém a velmi zajímavém stylu a naše návštěvy budou překvapeny, kde jsme našli tak originální vzory. A věřím, že budou překvapeny velmi mile. Inspiraci jsem hledala na stránkách studiokoupelen.cz, pokud se i Vy chystáte na rekonstrukci a nevíte si rady, zde si jistě vyberete.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Bisazza
Savoia Italia
Alaplana Ceramica
Gardenia Orchidea
Supergres