Znáte z našeho katalogu

Banner

Pocit luxusu jak jej neznáte

pocit luxusu 3Máte rádi pocit čisté a exkluzivní krásy? Líbí se Vám elegance, nadčasovost a moderní styl? Stále váháte jak vylepšit svůj domov, tak abyste se v něm cítili dobře? Zvažujete dlažbu či obklad, a pokukujete po novinkách v oblasti keramické dlažby a obkladů? Ani se nedivím, že že v tom množství informací a novinek ztrácíme přehled. Dnes a denně se na nás chrlí informace, nápady, rady…jak z toho ven? Předně je jasné, že si každý musí uvědomit, co vlastně chce, co se mu líbí a co se týká domova, co mu pomůže vytvořit si prostor, který bude sloužit a hlavně se mu bude líbit. Bez ohledu na moderní trendy. Ale často se moderní trendy kloubí s tradičním stylem, což může být východisko pro ty, kteří si moc nelibují ve výstřednostech a okázalostech.

 

pocit luxusu 1 Jednoznačně… v bytovém interiéru je nejdůležitější podlaha a stěny. Možností, co položit na podlahu, či jak vyřešit vzhled stěn, je mnoho. Obecně ale nejžádanější a neoblíbenější je keramická dlažba a obklad. Jejich priority spočívají především v odolnosti, snadné údržbě a očistě. Také pořizovací náklady patří k těm standardním. A hlavně, nabídka různých designů v keramice disponuje snad vším, na co si vzpomenete. Nejsou to jen barvy a povrchy, či různé dekory, ale i imitace nejrůznější přírodních produktu. Je jedno, zda si vyberete vzhled dřeva, kamene, či kovu, ve všech případech můžeme najít opravdu věrohodné a dokonalé kopie, že jsou od těch pravých produktů k nerozeznání.  A právě dokonalý design a špičková kvalita výrobků sama o sobě vytváří luxusní a elegantní styl.

 

pocit luxusu 2

Co se týká designu, právě taková imitace mramoru, či kamene dokáže vytvořit prostor, kde se bude cítit povznešeně a přitom stabilně a jistě. Mramor jako takový se řadí mezi vzácné a drahé kameny, který patří k interiérům i exteriérům od nepaměti. Byl využíván ke stavbám luxusních šlechtických sídel, kostelů, chrámů apod. Jeho kvality přetrvávají dodnes, a mramor se v podstatě drží na špici dodnes.  Nabídky výrobců keramické dlažby a obkladů se hemží mnoha variantami a pojetím vzhledu mramoru. Dnes už si můžeme vybírat imitaci mramoru nejen v klasické podobě, ale i v mnoha barevných odstínech, které doladí interiér. Také různé povrchové úpravy rozšiřují možnosti využití, kdy se vzhled mramoru přesouvá prakticky do celého interiéru. Vynikne jak v koupelnách, tak v kuchyních, ložnicích, obývacích pokojích, halách apod. Dnešní moderní formáty se neustále zvětšují, a tak už není problém použít velikost dlažby či obkladů jako je 100 x300 cm. Jistě si dovede představit jako jednolitě a čistě pak interiér vypadá. Takže pro ty, kteří váhají, nebo si nejsou jisti, odborníci doporučují dát na podlahu kvalitní keramickou dlažbu, či obklad na stěnu, které evokují mramor, nebo kámen, a které nám vytvoří opravdu luxusní a osobité prostředí. Navíc, elegantní barvy mramoru můžete doladit barevným nábytkem a doplňky, které po čase můžete vyměnit. Co na imitace mramoru říkáte Vy? Už jste si vybrali tu svoji? 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Francesco De Maio
Tagina
Bisazza
Giavelli
Majorca Ceramica