Znáte z našeho katalogu

Banner

Pocit luxusu jak jej neznáte

pocit luxusu 3Máte rádi pocit čisté a exkluzivní krásy? Líbí se Vám elegance, nadčasovost a moderní styl? Stále váháte jak vylepšit svůj domov, tak abyste se v něm cítili dobře? Zvažujete dlažbu či obklad, a pokukujete po novinkách v oblasti keramické dlažby a obkladů? Ani se nedivím, že že v tom množství informací a novinek ztrácíme přehled. Dnes a denně se na nás chrlí informace, nápady, rady…jak z toho ven? Předně je jasné, že si každý musí uvědomit, co vlastně chce, co se mu líbí a co se týká domova, co mu pomůže vytvořit si prostor, který bude sloužit a hlavně se mu bude líbit. Bez ohledu na moderní trendy. Ale často se moderní trendy kloubí s tradičním stylem, což může být východisko pro ty, kteří si moc nelibují ve výstřednostech a okázalostech.

 

pocit luxusu 1 Jednoznačně… v bytovém interiéru je nejdůležitější podlaha a stěny. Možností, co položit na podlahu, či jak vyřešit vzhled stěn, je mnoho. Obecně ale nejžádanější a neoblíbenější je keramická dlažba a obklad. Jejich priority spočívají především v odolnosti, snadné údržbě a očistě. Také pořizovací náklady patří k těm standardním. A hlavně, nabídka různých designů v keramice disponuje snad vším, na co si vzpomenete. Nejsou to jen barvy a povrchy, či různé dekory, ale i imitace nejrůznější přírodních produktu. Je jedno, zda si vyberete vzhled dřeva, kamene, či kovu, ve všech případech můžeme najít opravdu věrohodné a dokonalé kopie, že jsou od těch pravých produktů k nerozeznání.  A právě dokonalý design a špičková kvalita výrobků sama o sobě vytváří luxusní a elegantní styl.

 

pocit luxusu 2

Co se týká designu, právě taková imitace mramoru, či kamene dokáže vytvořit prostor, kde se bude cítit povznešeně a přitom stabilně a jistě. Mramor jako takový se řadí mezi vzácné a drahé kameny, který patří k interiérům i exteriérům od nepaměti. Byl využíván ke stavbám luxusních šlechtických sídel, kostelů, chrámů apod. Jeho kvality přetrvávají dodnes, a mramor se v podstatě drží na špici dodnes.  Nabídky výrobců keramické dlažby a obkladů se hemží mnoha variantami a pojetím vzhledu mramoru. Dnes už si můžeme vybírat imitaci mramoru nejen v klasické podobě, ale i v mnoha barevných odstínech, které doladí interiér. Také různé povrchové úpravy rozšiřují možnosti využití, kdy se vzhled mramoru přesouvá prakticky do celého interiéru. Vynikne jak v koupelnách, tak v kuchyních, ložnicích, obývacích pokojích, halách apod. Dnešní moderní formáty se neustále zvětšují, a tak už není problém použít velikost dlažby či obkladů jako je 100 x300 cm. Jistě si dovede představit jako jednolitě a čistě pak interiér vypadá. Takže pro ty, kteří váhají, nebo si nejsou jisti, odborníci doporučují dát na podlahu kvalitní keramickou dlažbu, či obklad na stěnu, které evokují mramor, nebo kámen, a které nám vytvoří opravdu luxusní a osobité prostředí. Navíc, elegantní barvy mramoru můžete doladit barevným nábytkem a doplňky, které po čase můžete vyměnit. Co na imitace mramoru říkáte Vy? Už jste si vybrali tu svoji? 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Graniti Fiandre
Piemme
Monocibec
Extraforte
REX