Znáte z našeho katalogu

Banner

Rekonstrukce bytu

apavisaLifestone02V dnešní hektické době, kdy nikdo nemá na nic čas, je každý z nás rád, když může po náročném dni, dorazit do svého domova. Ale někdy pro nás ani příchod domů neznamená konec všech starostí. V momentě kdy přijdeme, měli bychom se cítit příjemně a uvolněně, protože jde o prostředí vytvořené podle našeho vkusu a možností. Jenže problém je v tom, že jen málokdo žije přesně podle svých představ, a když ano, většinou jen krátkou dobu. V naší zemi se totiž bohužel stalo trendem kupovat velice levné a nekvalitní věci, které v našem interiéru nevydrží příliš dlouho.

 

apavisaPulpis01 Samozřejmě, že ne všechny levné věci musí být nekvalitní, ale zejména když jde o vybavení našeho interiéru, který budeme využívat nespočet let a po nás pravděpodobně ještě naše děti, by se šetřit nemělo. Představte si situaci, že máte špatný den, špatnou náladu, nedaří se vám nic v práci, ani v osobním životě, co pomůže líp, než teplá koupel, kde můžete vypnout. Ale tuto slast si neužijete, když první co musíte řešit při vstupu do koupelny je, že vám na hlavu právě upadl kus stropu, po stěnách vám vesele skotačí plíseň a šlápnout na podlahu bosou nohou je téměř životu nebezpečné. Přitom stačí jen najít si chvíli času a energie, pro inspiraci projít pár internetových stránek, jako je studiokoupelen.cz, kde získáte inspiraci a máte po problému.

 

Stejně je tomu i u ostatních místností v bytě. Ať už žije člověk sám, s partnerem nebo má početnou rodinu, nikdo z nás nechce mít ve vlastním bytě strach něčeho se dotknout, aby se to nerozpadlo. A to hlavně v kuchyních, nikomu se nechce vařit, když mu do polévky padá omítka ze stěn. V poslední době se stává čím dál oblíbenějším řešením použití keramických obkladů a dlažeb. Inspiraci na předělání nebo vylepšení kuchyně naleznete např. ve  fotogalerii kuchyní.

 

active04

Neméně důležité je i okolí našeho bydlení. Je jasné, že pokud bydlíme v panelovém domě, s okolím našeho bytu toho moc nenaděláme. Ale když máme tu možnost upravit si třeba zahrádku nebo pozemek, nevím, proč to neudělat. Existuje nesčetně možností jak si s exteriérem pohrát a to, jakým způsobem to uděláte, záleží jen a pouze na vašem osobním vkusu. Vždyť co je lepšího, než užít si krásný slunečný den na zahradě s rodinou či přáteli, nebo si v zimě udělat obrovského sněhuláka, který vám bude koukat do oken? Myslím, že je to rozhodně lepší, než zarostlá džungle plná bůhví jakých zvířat.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Il Mosaico
Versace
FAP
Cedir
Marazzi