Znáte z našeho katalogu

Banner

Rustikální dlažba

rustikalnidlazba1Krásnou slinutou keramickou dlažbu rustikálního vzhledu nám přináší výrobce Casalgrande Padana – italská keramička pod označením Granitogres Rustikato. Je zde zahrnuto několik sérií, které mají rustikální vzhled, ale každá ze sérií je inspirována jiným starověkým materiálem nebo přírodním kamenem. Dlažba je velmi odolná, odolává i vysoké zátěži, chemickému čištění, ale také mrazu a je ohnivzdorná. Má lehce strukturovaný povrch, který ji činí protiskluzovou, takže je vhodná i do venkovního prostředí. Různé ozdobné lišty ještě rustikální charakter podtrhují.

 

rustikalnidlazba2 Jednou ze sérií, která se vyznačuje sedmi velmi krásnými zajímavými barevnými odstíny, kde najdeme mimo jiné růžovou, červenou, zelenou i modrou ve velmi příjemných odstínech, je série, kterou výrobce nazval Ardesia. Dlažby této série jsou krásného designu, vytvoří prostředí odpovídající rustikálnímu stylu, které nádherně zapadne do stylového prostředí. Z formátů zde máme na výběr čtyři. Nejmenší je 15x15 cm, dále pak 15x30, 30x30 a 30dx60 cm. Krásný dekor formátu 15x30 cm a rohový díl, dokáží obkládanou plochu krásně nazdobit. Další, krásná keramická dlažba, se nám představuje v sérii Agora hned v šesti barevných provedeních. Z formátů máme na výběr 15x15 cm v tloušťce 11,3 cm, v tloušťce 8,3 mm jsou na výběr formáty hned tři a velmi snadno kombinovatelné. 15x15 cm, 15x30 cm či 30x30 cm. Jemné odstíny béžové a cihlové přinesou velmi příjemné prostředí, ze kterého bude sálat teplo a pohoda.

 

rustikalnidlazba3

Naopak šest úplně jiných, výraznějších ale velmi krásných barevných tónů přináší rustikální dlažba série Natural Slate. Dlažba má tloušťku 9 mm,  povrchovou úpravu natural, jak už název napovídá, je rektifikovaná a přináší tři formáty obdélníkové (15x30 cm, 15x45 cm a 30x45 cm) a tři formáty čtvercové 15x15, 30x30 a 45x45 cm). Zde je velmi zajímavý dekorační prvek s grafickým motivem, rustikálního charakteru, který oživí a ozdobí obkládanou plochu. Dlažba má krásný design a určitě přinese radost a pohodu do prostředí, kde ji použijeme. Další příklady rustikálních dlažeb naleznete třeba na stránce studiokoupelen.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cisa Ceramiche
Marca Corona
Ascot
Savoia Italia
Lea