Znáte z našeho katalogu

Banner

Úchvatné imitace dřeva

uchvatnaimitacedreaJedním z moderních trendů ve světě keramické dlažby a obkladů, které se těší velké oblibě mezi zákazníky, je imitace dřeva. Keramická dlažba a obklady v imitaci dřeva jsou velmi žádané pro svoji přirozenost a příjemné barvy, které nikdy nezevšední a neztratí nadčasové kouzlo.

 

kd obklady a dlazby v imitaci dreva2 Keramické obklady a dlažba v imitaci dřeva se vyrábějí v mnoha přírodních odstínech, a od pravého dřeva nejsou téměř k rozeznání. Často se jeden design objevuje v několika velikostech, které spolu korespondují. Kombinace různých formátů pak nahrazují klasické dekorace typu listel. Trendem dnešní doby jsou velké formáty, které s minimálními spárami působí naprosto přesvědčivě jako přírodní originál. Vyniknou v nejen v bytovém interiéru, ale také v koupelnách. Shlédnout různé typy designů, realizací a nechat se inspirovat můžete na webových stránkách, fotogalerií koupelen. Keramické dlažby v imitaci dřeva působí vkusně nejen jako dlažba, ale i jako obklad. Podtrhnou v koupelně klasický i moderní styl.

 

kd obklady a dlazby v imitaci dreva3

K dispozici jsou různé typy dřeva, jako je bříza, dub apod. Také barevná škála keramické dlažby a obkladů s designem dřeva nabízí přírodní tóny, bílou až po barevně „mořené“ varianty. K dispozici jsou v lesklém i v matném povrchu. Keramická dlažba a obklady v imitaci dřeva může mít tak buď nostalgickou patinu, nebo technicky dokonalý dřevěný povrch určený do strohého interiéru. Keramické obklady mívají často místo spár drážky, které do sebe zapadají jako u skutečného dřeva. Za zmínku také stojí kombinace dřeva a mramoru, které vytvářejí luxusní a nadčasový styl. Výrobci nabízejí také keramický obklad pro exteriér, jako jsou fasády, venkovní krby či okolí bazénu. Velkým kladem v exteriéru je také barevná stálost a téměř žádná údržba keramického obkladu v imitaci dřeva.

 

Keramické dlažby a obklady v imitaci dřeva jsou skvělou variantou pro ty, kteří by chtěli mít doma dřevěnou podlahu, ale obávají se náročnější údržby, nebo pro ty, kteří mají podlahové topení a jsou si vědomi horší tepelné vodivosti a tak i tepelných ztrát. Keramická dlažba vydrží podstatně větší zátěž. Rady jak postupovat při pokládce dlažby na vytápěné podklady se můžeme dozvědět na stránkách věnující se problematice keramických dlažeb a obkladů. Na keramickém trhu je velká nabídka designu dřeva na keramické dlažbě a obkladech, stačí se jen nechat inspirovat a popustit uzdu své fantazii a kreativitě.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Marazzi
Powergres
Etruria
Casa dolce casa
Grespania