Znáte z našeho katalogu

Banner

Útulné prostředí s dlažbami v imitaci dřeva od Aparici

jghijKrásná kolekce keramických obkladů a dlažeb, která je určitě svým provedením originální, je nám představena pod názvem Kids. Jejím výrobcem je španělská keramička s dlouholetou tradicí Aparici. Tato byla založena již v roce 1966 ve městě Alcora, kde měla výroba keramických dlaždic svou tradici.

 

kids Kolekce Kids je svým provedením určitě originální v tom, že obsahuje mnoho obkladů s motivy, které jsou vhodné do prostředí, kde se pohybují děti.  Kolekce je vyráběna ve formátu 20x20 cm, obsahuje, kromě bílé barvy tohoto formátu ve dvou verzích, dekorační prvky. Velmi zajímavou sérií dekorů je zoo. Zde najdeme šest zvířátek, se kterými se máme možnost setkat v zoo, ať už je to lev, tygr, lední medvěd či medvídek coala, stejně jako žirafa či slon. Dále jsou v nabídce ve stejném formátu písmenka, čísla, znaménka apod.  Kolekce je krásnou imitací dřeva. Vzhledem k dekoračním prvkům se velmi dobře hodí do dětských pokojů, ale stejně dobře se budou obklady této série vyjímat např.  ve školkách. Tyto obklady můžeme velmi lehce zkombinovat s dlažbami v mnoha barevných provedeních, které nám nabízí jiné série tohoto výrobce. Protože je zde velmi široká nabídka veselých barev, máme určitě z čeho vybírat, aby interiér, kde tuto kolekci použijeme, byl laděn optimisticky. Tak vytvoříme prostředí velmi příjemné a útulné, ve kterém si budou děti rády hrát a rozvíjet svou fantazii.

Další a velmi zajímavou kolekcí v imitaci dřeva, která je také originální svým zpracováním, je kolekce, kterou Aparici nazvala Kingdom. Dlažba této kolekce je vyráběna s povrchovou úpravou natural ve formátu 59,2x59,2 cm. Co je zajímavé, je její design, který nám bude připomínat kazety, ze kterých dlažbu poskládáme. Vzor, který dlažba vytvoří, bude vypadat vskutku královsky. Na výběr máme ze třech provedení – duke, baron či sir, každé obsahuje čtyři obklady se zajímavými dekory. Společný jednobarevný obklad je imitací dubového dřeva a dostaneme jej ve stejném formátu jako obklady dekorované. Nabídku rozšiřuje také keramická listela s dekorem ve formátu 8,5x59,2 cm. S touto kolekcí vytvoříme velmi příjemné a jedinečné prostředí, které přinese originalitu a jedinečnost do interiérů našich domovů.

 

utulne2

Keramička Aparici věnuje imitacím krásného přírodního materiálu – dřeva – mnoho sérii. Dovolím si Vám přiblížit ještě jednu z nich. Je jí série Sylan, která přináší dva zajímavé formáty a tři velmi příjemné odstíny hnědých barev. Formáty kopírují dřevěné desky 45x90 cm a 15x90 cm, můžeme je velmi dobře kombinovat a vytvořit tak dojem plovoucí či dřevěné podlahy.  Barvy jsou v imitacích javoru, týkového dřeva a ořechu. Dlažba je vhodná do jakéhokoliv interiéru a dokáže doplnit jakýkoliv styl nábytku. Vytvoří prostředí moderní, nadčasové a bude působit útulně, jak to jen k domovu patří. Dlažby a obklady keramičky Apavisa jsou velmi oblíbeny. Keramička je známa kvalitou svých výrobků a vynikajícím designem, který sleduje módní trendy a dokáže i v této oblasti uspokojovat stále náročnější požadavky trhu. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ceramiche Flaviker
Savoia Italia
Bardelli
Tagina
Cerdomus